Звернення громадян в архівному відділі

Інформація про звернення громадян в архівному відділі

за 2020 рік 

Одним із основних напрямків роботи архівного відділу є робота із зверненнями громадян. В своїй роботі працівники відділу керуються Законом України «Про звернення громадян» (із змінами) від 2 жовтня 1996 року
№ 393/96-ВР. Особистий прийом громадян у відділі здійснюється щопонеділка – з 8-00 до 13-00 та щочетверга  - з 14-00 до 17-00.

       Звернення розглядаються і вирішуються у строк не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний строк вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керуючий справами виконавчого комітету міської ради встановлює необхідний строк для його розгляду, про що повідомляється особа, яка подала звернення. При цьому загальний строк вирішення питань, порушених у зверненні, не перевищується сорока п’яти днів (в основному, це стосується пільгових довідок).

Якщо питання, порушені в зверненні, не входять до повноваження архівного відділу, воно в строк не більше п’яти днів пересилається відділом за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення.

Заяви (клопотання) Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної Праці, осіб з інвалідністю внаслідок війни розглядаються начальником відділу особисто.

Станом на 01.01.2021 року до архівного відділу  надійшло на розгляд  210 запитів. На запити підготовлено та видано 250 довідок, з них: про підтвердження трудового стажу - 60 довідок, у тому числі 3 довідки щодо підтвердження трудового стажу для призначення пенсій на пільгових умовах; про розмір заробітної плати – 74 довідки, тематичних довідок –  61; майнових довідок - 55. Також було видано 75 копій та витягів документів соціально-правового характеру. За належністю в інші організації направлено для розгляду 8 запитів. Заявникам підготовлено 65 відповідей про відсутність відомостей у документах фондів відділу.