ОГОЛОШЕННЯ

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, керівників організацій та підприємств Ніжинської міської територіальної громади!!!!

 

З метою пошуку потенційних покупців державного майна, інформуємо Вас про об'єкти державної власності, які знаходяться на території Чернігівської області, та запропоновані Фондом державного майна України для приватизації (додається).

У разі виникнення питань, додаткової інформації стосовно процедури приватизації майна необхідно звертатися до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях за адресою: м.Чернігів, пр.-т Миру, 43, тел. (0462)676225, ел.адреса: [email protected].Оголошення щодо визнання спадщини відумерлою
У порядку передбаченому законодавством України, Ніжинська міська рада Чернігівської області, повідомляє, що до Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області, готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини відумерлою, за Бартиш Оленою Василівною (померла 10.12.2022), яка була зареєстрована та проживала за адресою: місто Ніжин, вулиця Графська, 4а, кв.39.
У випадку наявності спадкоємців умерлої просимо повідомити Ніжинську міську раду Чернігівської області за адресою: місто Ніжин, площа імені Івана Франка, 1, каб.32.


До уваги суб’єктів підприємницької діяльності !

 

Розпочинається прийом документів від фізичних та юридичних осіб на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.

 Основні характеристики об’єктів конкурсу:

1. Маршрут № 39 «Заводська» - вул. Космонавтів»

На маршруті № 39 забезпечується робота 22 автобусів з 19 і більше місць для сидіння та обладнані не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.

2. Сукупність маршрутів: № 11 «Вул. Колгоспна – залізничний вокзал»; № 12 «Вул. Колгоспна – підстанція»; № 13 «Вул. Кунашівська – залізничний вокзал».

На маршрутах № 11, 12,13 забезпечується робота 6 автобусів з 19 і більше місць для сидіння та обладнані не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.

3. Маршрут № 17 «село Переяслівка – село Кунашівка – залізничний вокзал»

На маршруті № 17 забезпечується робота 1 автобуса з 19 і більше місць для сидіння та обладнані не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.

Виконання рейсів «село Переяслівка – село Кунашівка – залізничний вокзал» середа, п’ятниця, неділя у встановлений час, згідно розкладу руху.

          Для отримання інформації про умови конкурсу, строки прийняття документів, отримання бланків, місце, дата та час проведення засідання конкурсного комітету необхідно звертатися в відділ транспорту та зв’язку управління житлово - комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради, з 8:00 – 17:00 год. за адресою 16600, м. Ніжин, вул. Станіслава Прощенка, 20 та за телефоном 7-12-62.

 

 

Відділ транспорту та зв’язку

УЖКГ та Б Ніжинської міської ради       

____________________________________________________________________
ОГОЛОШЕННЯ
У провадженні Чернігівського окружного адміністративного суду перебуває справа №740/5162/21 за позовом Гапена Володимира Романовича, Гапен Ганни Мирославівни до Ніжинської міської ради про визначення недійсним рішення 29 сесії VII скликання Ніжинської міської ради Чернігівської області від 04.10.2017 року №12-29/2017 «Про затвердження містобудівної документації «План зонування території (зонінг) м. Ніжин Чернігівської області» в частині встановлення такого типу територіально-планувальних зон як Ж-1/с – зона садибної забудови (від 1 до 2 поверхів), що знаходиться у межах санітарно-захисної зони, в межах земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, пров. Хвилівський, 2А, кадастровий номер 7410400000:06:007:0006.
Оскаржується: рішення Ніжинської міської ради від 04.10.2017 року №12-29/2017 «План зонування території (зонінг) міста Ніжин Чернігівської області» в частині його поширення на земельну ділянку з кадастровим номером 7410400000:06:007:0006.
Дата, час і місце судового розгляду справи №740/5162/21: 05.09.2022 року, 10.00 год., приміщення Чернігівського окружного адміністративного суду за адресою: м. Ніжин,
вул. Київська, буд. 23, зал судового засідання №3.

___________________________


__

ПОВІДОМЛЕННЯ
З проєктами Стратегії, звітом про CEO можна ознайомитися в секторі інвестиційної діяльності відділу економіки та інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Ніжинської міської ради за адресою: Чернігівська область, місто Ніжин, площа імені Івана Франка,1, каб. 49  або за посиланням: https://nizhynrada.gov.ua/nmr/miska-gromada/gromadski-obgovorennya/strategiji-rozvitku-nizhinskoji-miskoji-ob-yednanoji-teritorialnoji-gromadi-2027-r
Зауваження і пропозиції до проєктів Стратегії, звіту про CEO надавати до сектору інвестиційної діяльності відділу економіки та інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Ніжинської міської ради на адресу: Чернігівська область, місто Ніжин, площа імені Івана Франка,1, каб. 49, електронна пошта: [email protected]

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ НІЖИНСЬКОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2021–2027 РОКИ ТА ЗВІТУ  ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Повна назва документу державного планування: Стратегія розвитку Ніжинської  територіальної громади на 2021–2027 роки (далі Стратегія).

Мета Стратегії полягає у вирішенні спільних проблем та реалізації спільних завдань щодо ефективного розвитку продуктивних сил громади, раціонального викори­стання ресурсного потенціалу, створення комфортних умов життя населення, забезпечення екологічної безпеки та вдо­сконалення територіальної організації суспільства.

Стратегія затверджуються рішенням Ніжинської міської ради.

Громадське обговорення проектів Стратегії та зві­ту про стратегічну екологічну оцінку (далі ‒ Звіт про CEO) проводиться у формі надання письмових зауважень і пропо­зицій (у тому числі в електронному вигляді) з 17 листопада  2021 року до 17 грудня 2021 року. Проведення відкритого обговорення

Транскордонні консультації в рамках зазначеної процеду­ри стратегічної екологічної оцінки не проводяться.

Додатки:

Проект Стратегії розвитку Ніжинської  територіальної громади на 2021–2027 роки

Зві­т про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Ніжинської  територіальної громади на 2021–2027 роки

 

_________________________________________

12 листопада 2021р. о 10.00-11.30 відбудеться вебінар на тему: «Актуальні питання напередодні закриття фінансового року» за участі представників Головного управління ДПС у Чернігівській області та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

Вебінар проводитиметься на платформі Zoom.

Для участі у заході запрошуємо 12 листопада о 10.00 перейти за посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/84946016564?pwd=SGc0TmFQckxObitRWURtWFFxdmx0QT09
Ідентифікатор конференції: 849 4601 6564

Код доступу: 371111

 

________________________

Оголошення щодо визнання спадщини відумерлою
 

У порядку передбаченому законодавством України,  Ніжинська міська ради Чернігівської області, повідомляє, що до Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області, готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини - відумерлою, за Коваль Антоніною Григорівною (померла 06.01.2012р.), яка проживала та була зареєстрована за адресою:           місто Ніжин, вулиця Журавська (Червоноармійська), будинок 3.
У випадку наявності спадкоємців умерлої просимо звернутися та повідомити Управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради Чернігівської області за адресою: м.Ніжин, вулиця Овдіївська, будинок 5.
 
______________________________

Оголошення про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

 

Відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, на підставі рішення Ніжинської міської ради від 19.08.2021 року № 29-12/2021, органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, взяти на облік безхазяйні квартири: №13, загальною площею 13,4 кв.м. та  №18, загальною площею 10,8 кв.м., у будинку квартирного типу за адресою: Чернігівська обл., м. Ніжин, вулиця Прилуцька, будинок 10.

Власникам з документами, що підтверджують право власності на вищевказане майно, необхідно звернутися до Управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради ( м. Ніжин, вул. Овдіївська, буд. 5, каб. 3) протягом року з дня оприлюднення цього оголошення.

Управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради Чернігівської області

 __________________________

Оголошення про проведення громадських обговорень проєкту Стратегії розвитку Ніжинської терит оріальної громади на 2021-2027 роки 

Запрошуємо до обговорення проєкту Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади на 2021-2027 роки. Зустріч відбудеться 24.09.2021 року (п'ятниця) о 14-00 в малому залі виконачого комітету Ніжинської міської ради.


______________________________________________

Оголошення про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Ніжинської міської ради

   

      Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР від 11.12.84                 № 470  з 01 жовтня 2021 р. по 31 грудня 2021р. проводиться щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Ніжинської міської ради.

    Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, будуть  внесені до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов .

 

Для перереєстрації необхідно надати:

 1. Довідку  про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена родини, який перебуває на квартирному обліку  (для громадян, які в 2021 році таку довідку не надавали, та для громадян в складі родин, яких сталися зміни після надання  останньої довідки );

 2. Копію ідентифікаційного кода на кожного члена родини, який перебуває  на квартирному обліку (для громадян, які раніше такий номер не надавали);

 3. Копії паспортів кожного члена родини, який перебуває на квартирному обліку (1, 2 та всі сторінки реєстрації);

 4. Копії свідоцтв про народження неповнолітніх членів родини, які перебувають на квартирному обліку;

 5. Копію свідоцтва про право власності на житло (договору куплі-продажу, дарування, спадщини) (для громадян, які раніше такі відомості не надавали);

 6. Копії свідоцтв про одруження (народження дітей) та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім'ї.

 

        Прийом документів здійснюється понеділок - п’ятниця з 8-00 год. по             17-00 год. ( обідня перерва з 13-00 год. по 14-00 год.) у відділі квартирного обліку та приватизації житла виконавчого комітету Ніжинської міської ради  каб. № 48 за адресою; м.Ніжин пл.Івана Франка, буд.1.

 

Начальник відділу квартирного обліку 

та приватизації житла                                                                     Оксана ЛЯХВідділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ніжинської міської ради інформує:

     

з 26.08.2021року розпочато проекктування  містобудівної  документації: «Розроблення генеральних планів с.Переяслівка, с.Наумівське та с.Паливода Ніжинського району, Чернігівської області», 

Розробник: ТОВ «ДЗК+», сертифікат серія АА 002406, ГАП Бачинський Віктор Миколайович(14000, м.Чернігів, вул.Гетьмана Полуботка,6а).

Замовник: Виконавчий комітет Ніжинської міської ради(юридична особа).

Підстава:рішення сесії Ніжинської міської ради №22-9/2021, №21-9/2021, №23-9/2021  від 23.04.2021  «Про розроблення містобудівної документації...» 
______________________________________________
ОГОЛОШЕННЯ

У провадженні Чернігівського окружного адміністративного суду перебуває справа №620/8892/21 за позовом Пархоменка Сергія Васильовича до Ніжинської міської ради, Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ніжинської міської ради про:
- визначення нечинною містобудівної документації «План зонування території (зонінг) міста Ніжин Чернігівської області», затвердженої рішенням № 12-29/2017 від 04.10.2017 року 29 сесії VII скликання Ніжинської міської ради Чернігівської області, в частині встановлення такого типу територіально-планувальних зон як рекреаційна зона озеленених територій загального користування (міські парки, сквери, бульвари, міські ліси, лугопарки, лісопарки, гідропарки, меморіальні парки, пляжі) - P-З в межах земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Красна, 20а , кадастровий номер 7410400000:04:007:0064, та встановити в межах такої земельної ділянки за адресою м. Ніжин, вул. Красна, 20а, кадастровий номер 7410400000:04:007:0064, такий тип територіально-планувальних зон як садибна забудова
Ж-1;
- зобов`язання Відділу містобудування та архітектури Виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області надати Пархоменку С.В. будівельний паспорт на забудову земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Красна, 20а, кадастровий номер 7410400000:04:007:0064.
Оскаржується: рішення Ніжинської міської ради від 04.10.2017 року №12-29/2017 «План зонування території (зонінг) міста Ніжин Чернігівської області» в частині його поширення на земельну ділянку з кадастровим номером 7410400000:04:007:0064.
Дата, час і місце судового розгляду справи №620/8892/21: 28.09.2021 року, 14.00 год., приміщення Чернігівського окружного адміністративного суду за адресою: м. Ніжин,
вул. Київська, буд. 23, зал судового засідання №7.

___________________________________________________

До уваги сільськогосподарських товаровиробників  Ніжинської територіальної  громади  !

 

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради повідомляє, що                            11 серпня 2021 року об 11.00 год  відбудеться у форматі                                  онлайн-конференції семінар-нарада на тему :

«Вирішення проблем при реєстрації податкових накладних сільгоспвиробниками в Єдиному реєстрі податкових накладних»

за участі представників :

- Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації;

- Головного управління ДПС у Чернігівській області;

- районних державних адміністрацій, територіальних громад, сільськогосподарських  підприємств, фермерських  господарств.

  Щоб взяти участь у онлайн семінар-нараді, Вам необхідно у визначений час перейти за посиланням 

https://zoom.us/j/91726472455?pwd=Um4vYlVPWENvMUUxNnZRd202NnFqZz09

  Участь у заході безкоштовна.

Програма вебінару додається.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

онлайн семінар-наради на тему
«Вирішення проблем при реєстрації податкових накладних сільгоспвиробниками в Єдиному реєстрі податкових накладних»

 

Дата проведення:

11 серпня 2021 року

Місце проведення:

в режимі онлайн-конференції

Час проведення:

початок об 11.00 год.

Учасники:

Представники Департаменту агропромислового розвитку, Головного управління ДПС у Чернігівській області, районних державних адміністрацій, територіальних громад, сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства

 1. Привітальне слово:

 

ОЛІЙНИК Євген Семенович – директор Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації

ПОГРІБНИЙ Руслан Володимирович – заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області

11:00 – 11:10

 1. Основні причини зупинення реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних та порядок формування якісного пакету документів для прийняття рішення про їх реєстрацію в контексті дії Постанови Кабінету міністрів України від 11 грудня 2019 року №1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» та наказу Мінфіну від 12 грудня 2019 року №250:

ПОГРІБНИЙ Руслан Володимирович – заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області

ЛІНОВИЦЬКА Руслана Василівна – начальник управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Чернігівській області

ЛОСЬ Валентина Миколаївна – начальник відділу прогнозу, аналізу та звітності, моніторингу операцій та ризиків і роботи з ризиками управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Чернігівській області

11:10– 11:40

 1. Про стан з реєстрацією податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних сільськогосподарським товаровиробникам Чернігівської області:

ТКАЧЕНКО Григорій Михайлович – депутат Чернігівської обласної ради, заступник голови Асоціації фермерів та приватних землевласників Чернігівської області, представник «Спілки Аграріїв Чернігівщини», голова ФГ «Напорівське».

11:40 – 11:50

 1. Про діяльність Робочої групи з вирішення проблемних питань, пов’язаних з реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам (фермерським господарствам тощо) Чернігівської області:

ЖУК Василь Олексійович - заступник начальника управління фінансового забезпечення, аналізу АПК та розвитку сільських територій – начальник відділу аналізу АПК та розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації (секретар робочої групи)

11:50 – 12:00

 1. Запитання – відповіді:

Учасники онлайн семінар-наради

12:00 – 12:10

 1. Підведення підсумків семінар-наради:

ОЛІЙНИК Євген Семенович – директор Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації

ПОГРІБНИЙ Руслан Володимирович – заступник начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області

12:10 – 12:20

 


________________________________________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ

про передачу нерухомого майна в оренду на аукціоні

 

Назва об’єкта   

Оренда нежитлової будівлі, загальною площею 100,3 кв.м., за адресою: місто Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 12а

Повне найменування та адреса орендодавця

 

Управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради Чернігівської області код за ЄДРПОУ 43250980; 16600, Чернігівська область місто Ніжин, вулиця Овдіївська, 5; тел. (04631) 71853, e-mail: [email protected]

Повне найменування та адреса балансоутримувача

Управління культури і туризму Ніжинської міської ради Чернігівської області код за ЄДРПОУ 35281134; 16600, Чернігівська область, місто Ніжин, площа Івана Франка, будинок 1

Інформація про об’єкт оренди

Тип переліку

Перший

Вартість об'єкта оренди

 

493075 гривень

Тип об’єкта

Нерухоме майно

Пропонований строк оренди

5 років

Інформація про наявність рішень про проведення інвестиційного конкурсу або про включення об’єкта до переліку майна, що підлягає приватизації

Рішення про проведення інвестиційного конкурсу відсутнє.

Не включено до переліку майна, що підлягає приватизації

Інформація про отримання погодження органу управління

Рішення Ніжинської міської ради від 01.07.2021року № 30-11/2021 «Про намір передачі майна в оренду, шляхом проведення аукціону».

Рішення Ніжинської міської ради від 01.07.2021року № 31-11/2021 «Про включення об’єктів комунальної власності Ніжинської територіальної громади, які можуть бути передані в оренду на аукціоні, до Переліку першого типу»

Місцезнаходження об’єкта;

Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 12а

Загальна площа об’єкта

100,3 кв.м.

Характеристика об’єкта оренди

нежитлова будівля, загальною площею 100,3 кв.м., за адресою: місто Ніжин, вулиця Шевченка, будинок 12а

Технічний стан, інформація про потужність електромережі і забезпечення комунікаціями

Електрика, водопровід.

Інформація про те, що об’єктом оренди є пам’ятка культурної спадщини, щойно виявлений об’єкт культурної спадщини чи його частина

Об’єкт не є пам’яткою культурної спадщини

Наявність погодження органу охорони культурної спадщини на передачу об'єкта в оренду

Не потребує

Проект договору

Додається до оголошення про передачу нерухомого майна в оренду

Умови та додаткові умови оренди

Строк оренди

5 років

Стартова орендна плата

 

- електронного аукціону – 4930,75 грн., без ПДВ;     

- електронного аукціону із зниженням стартової ціни – 2465,38 грн, без ПДВ;

- електронного аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 2465,38 грн, без ПДВ.

Обмеження щодо цільового призначення об’єкта оренди, встановлені відповідно до п. 29 Порядку

З цільовим використанням відповідно до додатку 3 «Порядку передачі в оренду державного та комунального майна», затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020 №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Письмова згода на передачу майна в суборенду відповідно до п. 169 Порядку

Майно передається в оренду з правом передачі в суборенду, за умови зобов’язання суборендаря та орендаря щодо відображення в договорі суборенди цільового використання, за яким об’єкт буде використовуватися, а при зміні на будь-яке інше використання суборендар повинен повідомляти про таку зміну орендаря, а орендар у свою чергу орендодавця та балансоутримувача.

Вимоги до орендаря

Потенційний орендар повинен відповідати вимогам до особи орендаря, визначеним статтею 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти працівника балансоутримувача для звернень про ознайомлення з об’єктом оренди)

Управління культури і туризму Ніжинської міської ради Чернігівської області, 16600, Чернігівська область місто Ніжин, площа Івана Франка, будинок 1; тел. (04631) 23551, e-mail: [email protected]

Інформація про аукціон (спосіб та дата)

Кінцевий строк подання заяви  на участь в аукціоні, що визначається з урахуванням вимог, установленим Порядком

-дата проведення електронного аукціону 25.08.2021р.

-період прийому заяв на участь в електронному аукціоні та період між аукціонами – 21 календарний день з дати оприлюднення в ЕТС оголошення про передачу майна в оренду.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Аукціон проводиться відповідно до «Порядку передачі в оренду державного та комунального майна», затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020р. №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Інформація про умови, на яких проводиться аукціон:

Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону: встановлюється на рівні 1 відсотка стартової орендної плати об’єкта оренди.

Крок аукціону для:

- електронного аукціону – 49,31 грн.;     

- електронного аукціону із зниженням стартової ціни – 24,65 грн.;

- електронного аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 24,65 грн.

- розмір гарантійного внеску для участі в електронному аукціоні становить 3000,00 грн.   

- розмір реєстраційного внеску: 600,00 грн., що становить 0,1 мінімальної заробітної плати станом на 1 січня поточного року. кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій становить 1 крок.

 

Додаткова інформація

Реквізити розрахунків операторів ЕМ за посиланням на сторінку вебсайта адміністратора, на якій зазначені реквізити таких рахунків https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Технічні реквізити оголошення

Період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (20-35 календарних днів з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду).

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання в алфавітному порядку на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Банківські реквізити для внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів та проведення переможцями аукціонів розрахунків за орендовані об’єкти:

Реквізити по рахунку  КБКД 24060300 (Інші надходження),  який діє з 01.01.2021 року. 

 

Реквізити:

Отримувач:  ГУК у Черніг.обл/тг м.Ніжин/24060300,

Розрахунковий  рахунок  UA128999980314020544000025707,

Код:  37972475,

Банк:  Казначейство України (ел. адм. подат).   

 

 

 

Начальник відділу комунального майна управління комунального майна та земельних відносин

 

                                              Н.О. Федчун

 

Асоціація управителів житла з метою підвищення фахового рівня спеціалістів сфери управління багатоквартирними будинками виступила співзасновником ТОВ «Інститут муніципального менеджменту», який пройшов акредитацію в Національному агентстві з акредитації України та активно проводить професійну атестацію за напрямком «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

Подати заявку та отримати більш детальну інформацію про дати проведення професійної атестації, вартість тощо, можна по телефону: (093) 392-16-22 або шляхом надсилання листа на електронну пошту: [email protected].


_____________________________________________________________________

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

 

ІНФОРМАЦІЯ

Управління комунального майна та земельних відносин

Ніжинської міської ради Чернігівської області про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки майна

 

Назва об’єкта: колісний транспортний засіб-легковий автомобіль «Фольксваген-Пасат» хайлайм, державний номер 55561МК, 2002 року випуску, інвентарний номер – 101500009.

Місцезнаходження об’єкта: 16600, місто Ніжин, вулиця Поштова,2а.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта з метою реалізації шляхом проведення електронного аукціону.

Балансоутримувач: виконавчий комітет Ніжинської міської ради. Контакти: відділ господарського забезпечення апарату виконавчого комітету Ніжинської міської ради, кабінет 34, телефон 04631-2-05-59, електронна адреса – [email protected] .

Замовник робіт з оцінки: виконавчий комітет Ніжинської міської ради.

Платник робіт з оцінки: виконавчий комітет Ніжинської міської ради.

Дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна).

  Суб’єкт оціночної діяльності зобов’язаний отримати рецензію і надавати її разом із звітом про оцінку майна.

Вартість оцінки повинна включати в себе вартість рецензування.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки об’єкта – 4000 грн.

Звіт про оцінку має бути прошитий (прошнурований), пронумерований, скріплений підписом та печаткою суб’єкта оціночної діяльності- суб’єкта господарювання, що проводив оцінку.

 

  Конкурсна документація претендента подається до загального відділу виконавчого комітету Н:іжинської міської ради Чернігівської області по 23 липня 2021 року (включно) в робочі дні з 8.00 до 17.00, за адресою: Чернігівська область, місто Ніжин, площа імені Івана Франка, 1, кабінет №32.

 

  Конкурс відбудеться 29 липня 2021 року о 10.00 годині у приміщенні/кабінеті 42 (3-й поверх адмінбудівлі виконкому) за адресою: Чернігівська область, місто Ніжин, площа імені Івана Франка,1, о 10.30 год.

           

             Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися  відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015р. №2075, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.01.2016 року за №60/28190 зі змінами, внесеними згідно з Наказами ФДМ України №47 від 16.01.2018 року, №227 від 11.02.2020 року  (далі-Положення).

 

             Вимоги до претендентів для участі у конкурсі (учасників конкурсу) викладені у розділі ІІ Положення.

             До участі в конкурсі  можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі чинного сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», яким передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямками оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямків, що відповідають об’єкту оцінки, а також  вимогам до учасників конкурсу, передбачених пунктом 12 розділу ІІ Положення:

-відповідної кваліфікації оцінювачів щодо об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача, виданими згідно із Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»;

-переліку оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку майна, та їх особистого досвіду щодо проведення робіт з експертної грошової оцінки майна;

-переліку інших фахівців, які можуть бути залучені до проведення експертної грошової оцінки майна відповідно до вимог чинного законодавства (за потреби);

-досвіду суб’єкта оціночної діяльності щодо виконання робіт з експертної грошової оцінки майна;

-спеціального дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, виданого суб’єкту оціночної діяльності (відповідної форми допусків до державної таємниці оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах із суб’єктом оціночної діяльності або яких він залучає за цивільно-правовими договорами), або спеціального дозволу, виданого іншому суб’єкту оціночної діяльності, якого за відповідним договором буде залучено до виконання робіт з оцінки, пов’язаних із державною таємницею (за потреби).

            

             Вимоги до  конкурсної документації, її складання, оформлення та подання  містяться у ІІ розділі  Положення.       

             Претендентам/учасникам конкурсу необхідно подати разом із супровідним листом конкурсну документацію у визначений в цій інформації про проведення конкурсу строк, в запечатаному конверті (на конверті  слід зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності»), зазначити назву, адресу об’єкта оцінки, дату проведення конкурсу та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця, який подає конкурсну документацію.

            

                 На конкурс подаються такі підтвердні документи:

 

 • заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток до Положення);
 • копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки майна, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки майна;
 • письмова згода керівника суб’єкта оціночної діяльності, що має дозвіл на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, і залучається претендентом (за потреби);
 • інформація про претендента;
 • документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки - документи щодо досвіду практичної діяльності з оцінки майна, подібного до об’єктів, оцінку яких здійснюватиме переможець конкурсу: копія договору (копії договорів) про надання послуг з оцінки разом з копією акта приймання-передавання робіт з оцінки, копією висновку про вартість об’єкта оцінки, оригіналом або копією рецензії, складеної рецензентом, що працює в органі приватизації, або оригіналом чи копією рецензії, складеної експертною радою саморегулівної організації оцінювачів.

 

 Конкурсна документація претендента подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті та з обов’язковим зазначенням об’єкту оцінки, на який подається конкурсна документація,  і має містити підтвердні документи та пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, та терміну виконанням робіт (у календарних днях).

 

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання, претендент до участі у конкурсі не допускається.

Місцезнаходження конкурсної комісії та робочої групи: 16600, Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Овдіївська, будинок 5, кабінет №3.

Телефон для довідок - 04631-7-18-53.

 

 

 

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності

 

         

 

______________________________________________________________________

До уваги суб'єктів господарювання

Ніжинської територіальної громади!

 

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради доводить до Вашого відома, що згідно листа Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської ОДА, програмою технічного співробітництва між Україною та Китайською Народною Республікою запланована участь 3 (трьох) представників від України у тематичному навчальному семінарі з питань механізації сільського господарства, який проходитиме в онлайн режимі  з 27 липня по 25 серпня 2021 року.

 

Відбір кандидатів на участь у згаданому навчальному курсі здійснюється на конкурсній основі.

 

Вимоги до кандидатів:

- володіти розмовною та письмовою англійською мовою;

- бути віком до 60 років;

- бути посадовою особою, експертом або техніком, який займається питаннями механізації сільського господарства;

- вміти користуватись платформами для онлайн зустрічей та мати можливість брати у них участь за встановленим у онлайн-програмі графіком.

Перед подачею кандидатур для участі у семінарі необхідно детально ознайомитися з описом семінару та вимогами до кандидатів (додаються).

Бажаючих взяти участь у тематичному навчальному курсі просимо звернутись за номером телефону  2-53-36  до сектору розвитку підприємництва, споживчого ринку та захисту прав споживачів виконавчого комітету Ніжинської міської ради у термін до 1600   05 липня 2021 року.

 

Додатки на 4 аркушах прикладаються.

 

 

 

 

 

Seminar on Agricultural Mechanization for Developing Countries
Project Description

Project Name

Seminar on Agricultural Mechanization for Developing Countries

Organizer

Chinese Academy of Agricultural Mechanization Sciences (CAAMS)

Date

27 July-25 August, 2021

Language

English

Countries

Invited

Developing Countries

Planned Number of Participants

25 in total

Training

Objectives

Introduce the current condition, development trends, systems and related policies of the agricultural mechanization in China, and share the main problems and solutions in the mechanization development. At the end of the training course, participants can put forward development suggestions in their corresponding fields in their home countries based on the content they have learned and with consideration of the industry situations in their own countries.

About the Participants

Professional

Background

Applicants should be the officers, experts & technicians, manufacturers and users involving in agricultural mechanization..

Age

Under the legal retirement age of the participant’s home country

Physical Health

In good health; able to participate in online training on time

Language

Competence

Able to understand, speak, read and write in English

Others

Sufficient network bandwidth and devices that support the online course.

Training

content

introduction

1. Introduction of the main training subjects and content

The training will discuss the development achievements and experience with participants through lectures, symposiums, online visiting and other forms. Major courses include but not limited to the followings:

ljChina’s Basic National Conditions: introduces the politics, society, history, traditional culture and other aspects of China, introduce the background of Belt and Road, its principle of achieving shared growth through collaboration, its significance, the Belt and Road Forum and international cooperation.

 • Chinese Action in Epidemic Prevention and Control: introduces the relevant policies, management systems for epidemic prevention and control, regular epidemic control measures, and the initial results of epidemic prevention and control in current China.
 • General Overview and Related Policies of China's Agriculture: introduces the general situation of China's agriculture and the policy support the agricultural system construction.

 


 


 • Standards and Management System of China’s Agriculture: introduces the development history, basic situation and system composition of China's agricultural production standards.
 • Development and Application of Agricultural Machinery Technology: introduces the development of China's agricultural machinery technology and its application in different regions in China.
 • Development Status and Experience of China's Agricultural Mechanization:

introduces China's agricultural machinery development status, practical experience, service system, regional development model, etc.

 • Extension System of China's Agricultural Mechanization: introduces China's agricultural mechanization development, extension models and system, and establishment methods.
 • Quality Supervision System of Agricultural Machinery: introduces the relevant laws and regulations of China's quality supervision system, analyzes the key procedures, main problems and solutions of quality supervision.
 • Energy Construction in Rural Areas: introduces the materials, equipment and technologies in the development and utilization of rural energy.
 • Agricultural Economic Policy and Farmers’ Income: introduces the formulation and implementation of China’s agricultural economic policy, and its role in the rational allocation of agricultural resources, optimizing agricultural structure, and providing agricultural production technology and social and economic benefits.
 • The Status Quo and Trend of China's Modern Agriculture Development: introduces China's modem agriculture development experience and related policies.
 • Smart Agriculture and Management Program: introduces the "Internet +" based intelligent agricultural machinery equipment, agricultural UAV equipment, agricultural big data, Internet + agriculture, smart agriculture and rural information management, agricultural Internet of Things, etc.
 • Development of Facility Agriculture and Agricultural Economic: introduces China's policies and measures for the development of facility agriculture and the current agricultural and rural economic development.
 • Water-saving Irrigation Technology: introduces the main water-saving irrigation technology and equipment in China.
 • Breeding and Feed Processing Technology and Equipment: introduces poultry breeding technology and main feed preparation and processing equipment.
 • Agricultural machinery test and testing procedures: introduces common testing procedures for agricultural machinery in developing countries.
 • Standardization System of China’s Agricultural Machinery: introduces the importance and construction methods of the agricultural machinery standards.
 • Application of Plant Protection Technology: introduces the importance, application and promotion of plant protection technology application.
 • Agricultural Products Processing Technology: mainly introduces the types, characteristics and related requirements of agricultural products processing.

2. Introduction to the overall situation of the presenter

This training invites a total of 10 teachers, most of whom are experts and scholars who

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


have been engaged in agricultural machinery, agricultural product processing and food for many years. All of them have senior professional titles and above, and have rich teaching and research experience.

 • Ma Teng, a senior engineer from Chinese Academy of Agricultural Mechanization Sciences
 • Song Xiaomin, a senior engineer from Chinese Academy of Agricultural Mechanization Sciences
 • Luo Min, a researcher from the Chinese Academy of Agricultural Mechanization Sciences
 • Xu Zhenxing, chief engineer of the Agricultural Mechanization Technology Development and Extension Station of the Ministry of Agriculture and Rural Affairs
 • Hu Wei, a researcher at the Chinese Academy of Agricultural Mechanization Sciences
 • Wu Desheng, a researcher at the Chinese Academy of Agricultural Mechanization Sciences
 • Zhang Xiansheng, a researcher at the Chinese Academy of Agricultural Mechanization Sciences
 • Yang Xuejun, a researcher at the Chinese Academy of Agricultural Mechanization Sciences
 • Li Xiande, a researcher at the Chinese Academy of Agricultural Sciences
 • Liu Xiangdong, a professor at China Agricultural University
 • Planned Visiting Activities

This training class will arrange participants to visit key laboratories and engineering centers such as the National Engineering Laboratory of Agricultural Production Machinery and Equipment, the National Agricultural Machinery Quality Supervision and Inspection Center and other key laboratories. In addition, this training will also hold an online business matchmaking meeting to promote exchanges and cooperation between trainees and agricultural machinery manufacturers.

 1. Course requirements
 2. Participants should prepare a country report on the related topic before the training starts.
 3. Participants should reaches more than 80% of the training to get the certificate of the training.

Host City

Beijing Cities to Visit Beijing

Notes

 1. This training will be held online via VooV Meeting through remote video. The participants are required to prepare computers, microphones, cameras and other related equipment, and to ensure the stability of the network during the training course.
 2. The time of lectures or virtual visit is 15:00 AM -18:00 AM (Beijing time). Due to the time difference, a combination of live broadcast and recorded broadcast will be adopted.
 3. Participants should contact the organizer 5 days in advance to test the software and hardware.
 4. Participants should download WeChat and join the WeChat group before the start of the training.
 5. Participants should prepare relevant materials for the training according to the

 


 

 

schedule, and submit relevant materials as required.

 1. Participants should follow the training discipline, and the attendance will be considered as the basis for the issuance of the certificates.
 2. Participants should join the training 15 minutes in advance for the preparation during the training. The username should use the format “number + country name + real name”, and the number will be given by the organizer for the convenience of management, and the real name should be consistent with passports.
 3. Participants should not share the content of the course on any social media for the information security and personal privacy. The course materials will be sent to participants before the class.

About the Organizer

Chinese Academy of Agricultural Mechanization Sciences (CAAMS) was founded in 1956, and is one of the first group of national innovation-oriented hi-tech enterprises. CAAMS is committed to provide agriculture with advanced technology and equipment. CAAMS is a well-known origin of agricultural engineering technologies in China, and has provided the technologies of more than 3,000 kinds of agricultural & food machinery in 9 categories to our country. CAAMS is a nation-wide center for technical research, strategic planning, product marketing and international cooperation. CAAMS has provided more than 3,000 kinds of agricultural & food machinery in 9 categories to our country (85% of the whole trade), while making great contribution to the national agricultural modernization.

In recent years, with the requirements of the "Full-scale Development of Agricultural Mechanization" and the gradual implementation of the "Rural Revitalization" strategy, the Chinese Academy of Agricultural Machinery, as an industry leader with the only national-level agricultural mechanization technology research platform in China, has continuously innovated new and practical agricultural machinery technology and implementation of domestic and foreign agricultural engineering projects have accumulated many mature and applicable agricultural mechanization development experiences and popularization models, which can be used as applicability and effectiveness of agricultural development experience for reference by the vast number of developing countries.

Contact of the Organizer

Contact Person: Ms. Zhang Yueru Office Tel: 0086-10-64883339 Telephone: 0086-13259794550 Fax: 0086-01-64883508 Wechat ID: RaynaZhang QQ: 510908258

E-mail Address: [email protected]

 


 

 

 

______________________________________________________________________

До уваги власників бджолосімей!!!!

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», внесені зміни в інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин:

Профілактика отруєння бджіл засобами захисту рослин

На період обробки власник пасіки повинен вивезти пасіку в безпечне місце або ізолювати бджіл у вуликах на термін (не більше ніж 12 годин), передбачений обмеженнями в разі застосування засобів захисту рослин.

Для ізоляції бджіл у вуликах гнізда розширюють до повного комплекту рамок або ставлять магазини. На двокорпусні або багатокорпусні вулики залежно від сили сімей ставлять додаткові корпуси з половинною кількістю рамок, зверху одягають раму з металевою сіткою (розмір вічка 2,5 х 2,5 мм або 3 х 3 мм), сітку накривають тканиною і за необхідності кладуть утеплення. У день запланованого застосування засобів захисту рослин зранку, до початку льоту бджіл, льотки закривають з використанням льоткових загороджувачів із вентиляційними отворами, знімають із сітки утеплення. У жарку безвітряну погоду під кришку підкладають рейки завтовшки 1 – 2 см. У вулик дають воду в стільниках, годівницях або напувалках. На ніч льотки відчиняють.

Установлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин

Обстеження пасіки і фіксація випадків отруєння бджіл на вимогу та за заявою власника пасіки до органів місцевого самоврядування здійснюються постійно діючою Комісією із встановлення факту отруєння бджіл (далі – Комісія).

Завданнями Комісії є:

– установлення достовірності загибелі бджіл;

– установлення обставин, за яких сталася загибель бджіл;

– надання рекомендацій щодо визначення шкоди, заподіяної власникам пасік унаслідок отруєння бджіл;

– відібрання і спрямування в лабораторію проб матеріалу (патологічний матеріал, бджоли, продукція бджільництва, а також зелена маса рослин, ґрунт);

– установлення джерела та причин загибелі бджіл, надання висновків та пропозицій.

Комісія збирається невідкладно після надходження до органу місцевого самоврядування заяви про встановлення факту отруєння бджіл від власника пасіки, зареєстрованої на відповідній території, або уповноваженої ним особи, але не пізніше ніж через 24 години після надходження такої заяви.

Наявність та кількість бджолиних сімей у власника пасіки підтверджуються ветеринарно-санітарним паспортом пасіки. У разі відсутності ветеринарно-санітарного паспорта пасіки або записів у ньому про кількість бджолиних сімей (наявних та таких, що перевезені на кочівлю) інформація власника пасіки про наявну кількість бджолиних сімей не береться до уваги.

Корисні посилання:

Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19.02.2021 № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва»

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0280-21#Text

 

Розпорядження міського голови від 18 травня 2021 року №136 «Про створення постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння бджіл на території Ніжинської територіальної громади»

https://nizhynrada.gov.ua/nmr/miskiy-golova/rozporyadzhennya-miskogo-golovi/rozporyadzhennya-miskogo-golovi-za-2021-rik

________________________________

ОГОЛОШЕННЯ про прийом документів щодо отримання фінансової допомоги суб’єктами підприємницької діяльності на безповоротній основі для розвитку туристичної інфраструктури на території Ніжинської територіальної громади


 

Організатор:

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради Чернігівської області

Адреса організатора: 16600, м. Ніжин, площа імені Івана Франка, будинок 1

Офіційний сайт:  https://nizhynrada.gov.ua/  

 

Назва допомоги: фінансова допомога суб’єктам підприємницької діяльності на безповоротній основі для  розвитку туристичної інфраструктури  на території Ніжинської територіальної громади

(відповідно до Порядку надання фінансової допомоги суб’єктами підприємницької діяльності на безповоротній основі для  розвитку туристичної інфраструктури  на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади затвердженого рішенням Ніжинської міської ради Чернігівської області від 23 січня 2020р. №1-66/2020 «Про надання фінансової допомоги суб’єктами підприємницької діяльності на безповоротній основі для  розвитку туристичної інфраструктури на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади») детальніше за посиланням:

https://nizhynrada.gov.ua/nmr/ekonomichniy-rozvitok/rozvitok-pidpriyemnictva/granti-finansovo-kreditna-ta-investiciyna-pidtrimka-sub-yektiv-malogo-i-serednogo-pidpriyemnictva

 

Умови проведення відбору:

Суб'єктами фінансової допомоги можуть бути фізичні та юридичні особи, які:

1. зареєстровані та здійснюють свою підприємницьку діяльність на території Ніжинської територіальної громади;

2. розробили та реалізували бізнес-проекти в 2021 році, умовами яких є надання туристичних послуг та розвиток туристичної інфраструктури.

Кошти бюджету Ніжинської міської територіальної громади  направляються  на відшкодування фактичних фінансових витрат суб’єкта підприємницької діяльності згідно наданих підтверджуючих документів витрат на розвиток туристичної інфраструктури за звітний фінансовий рік (2021р.).

Бюджетні кошти не надаються суб'єктам підприємницької діяльності:

1. щодо яких порушено справу про банкрутство, перебувають у стані припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, проводиться санація, які ліквідовуються;

2. які мають заборгованість до бюджету Ніжинської міської територіальної громади;

3. які подали завідома недостовірні відомості та документи під час звернення за одержанням фінансової допомоги.

 

Перелік документів, що додаються до заяви:

Суб’єкти підприємницької діяльності, які бажають взяти участь у відборі (учасники) особисто, протягом терміну, визначеного в оголошенні, подають секретарю робочої групи такі документи (при собі мати оригінал паспорта громадянина України):

1.  заяву на участь у відборі за формою, наведеною нижче;

2. виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб,  фізичних осіб-  підприємців та громадських формувань;

3. копія паспорта громадянина України та ідентифікаційного номеру, згода на обробку персональних даних;

4. опис бізнес-проекту, або, при можливості, техніко-економічне обґрунтування бізнес-проекту;

5. акти виконаних робіт, рахунки-фактури, кошториси, експертні висновки та інші документи, що підтверджують впровадження бізнес-проекту;

6. фото, відео;

7. довідку про банківські реквізити, видану банківською установою, в якій відкрито розрахунковий рахунок.

     

 Відповідальність за повноту і достовірність відомостей в поданих документах покладеться на суб’єктів підприємництва.

 

Дата, час та місце проведення відбору:

Оголошується додатково після закінчення терміну подання заяв та відповідних документів.

 

Термін подання заяв із відповідними документами:

Документи приймаються  до 16.00 год.   16 серпня 2021 року

 

Адреса, за якою приймаються заяви з відповідними документами:

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради Чернігівської області 16600, м. Ніжин, площа імені Івана Франка, будинок 1, кім.57 (4 поверх) - Сектор розвитку підприємництва, споживчого ринку та захисту прав споживачів відділу економіки та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області.

Контактний номер телефону для отримання довідкової інформації:  2-53-36.

 

Довідково:

Сума коштів фінансової допомоги одному суб’єкту підприємницької діяльності на один бізнес-проект не може перевищувати 50 % від загальної вартості бізнес – проекту та не може бути більшою 50,0 (п’ятидесяти) тисяч гривень.

Протягом звітного періоду один суб’єкт підприємницької діяльності  може подати тільки одну заявку на отримання фінансової допомоги.

Форма заявки на участь у відборі
_________________________________________

До уваги пасічників та суб'єктів господарювання   

Ніжинської територіальної громади!

Виконавчий комітет  Ніжинської міської ради повідомляє, що                      15 квітня  2021 року об 11.00 год  буде проведено онлайн-нараду  з питань ефективного виконання вимог наказу Мінекономіки №338 від 19 лютого 2021 року «Про деякі питання у сфері бджільництва».

В ході даного заходу будуть висвітлені наступні питання:

- основні вимоги зазначеного наказу;

- зміни Порядку реєстрації  пасіки в органах місцевого самоврядування;

- хто створює Комісію із встановлення факту отруєння бджіл;

- новий Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

- виконання вимог Інструкції з виконання та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин.

Підключитися до конференції Zoom:

https://us04web.zoom.us/j/6858478185?pwd=QWNCbGRrM3JTcWw4QjUyWFRsQTRpUT09

Ідентифікатор конференції:685 847 8185

Пароль:2P0MAV

Організатором заходу виступає Департамент розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації .

 

Участь у онлайн семінар-нараді прийматимуть:

- представники Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації ;

-   ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області;

-  голова ГО «Чернігівська спілка бджолярів»;

- сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, пасічники, райдержадміністрації, територіальні громади.

 

 

 

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

онлайн наради щодо ефективного виконання вимог наказу Мінекономіки

№338 від 19.02.2021 року «Про деякі питання у сфері бджільництва»

Дата проведення:

15 квітня 2021 року

Місце проведення:

в режимі онлайн-конференції

Час проведення:

початок о 11.00 год.

Учасники:

Представники Департаменту розвитку економіки та сільського господарства, Головного управління та структурних підрозділів Держпродспоживслужби в Чернігівській області, районних державних адміністрацій, територіальних громад, голова ГО «Чернігівська спілка бджолярів», сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства та пасічники

 1. Вступне слово та ознайомлення з програмою наради:

КРАПИВНИЙ Олег Вікторович – заступник директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА

10:00 – 10:05

 1. Основні вимоги наказу. Зміни Порядку реєстрації пасіки в органах місцевого самоврядування. Комісія із встановлення факту отруєння бджіл:

ОЛЕКСЕНКО Віктор Іванович - начальник відділу тваринництва та аквакультури Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА

10:05 – 10:15

 1. Новий Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки. Виконання всіма учасниками у сфері бджільництва Інструкції з виконання та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин

ГОЛІК Микола Олександрович – начальник відділу організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

10:15 – 10:30

 1. Обговорення:

Учасники семінар-наради

10:30 – 10:35

 1. Заключне слово та закриття семінар-наради:

КРАПИВНИЙ Олег Вікторович – заступник директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА

10:35 – 10:40

 


_____________________________________________________________________

КОНКУРС НА ОБ`ЄКТИ

        Згідно з рішенням комісії з погодження розміщення тимчасових споруд та засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі на об’єктах благоустрою оголошено конкурс на об’єкт благоустрою за адресою: м. Ніжин, вул. Московська, 78 (на території МРЕО), орієнтовною площею 20,0 кв.м. щодо розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності.

        Комісія з погодження розгляне пропозиції замовників, надані на засідання комісії в запечатаних конвертах у їх присутності. Переможцем буде той, хто запропонував найбільшу ціну за 1 кв.м., але не меншу, ніж з розрахунком пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою (288,00 грн./міс. за 1 кв.м. з ПДВ).

        Заяви для участі в конкурсі (з повним пакетом документів на розміщення тимчасового об’єкта) приймаються до 20.04.2021 року в каб. №10 виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

        Конкурс відбудеться о 15.00 год. 21.04.2021 року на черговому засіданні комісії в каб. 42 виконавчого комітету Ніжинської міської ради за адресою:     м. Ніжин, пл. імені Івана Франка, 1.

        Телефон для довідок: (04631) 7-14-12. Додаткова інформація за адресою: м. Ніжин, вул. Яворського, 3.

Уповноважений орган КП «Оренда комунального майна»
_________________________________________________________________


До уваги мешканців Ніжинської територіальної громади!!!!

 

Повідомляємо, що ТОВ «Харківрегіонгаз» припинило свою діяльність.

В даний час ТОВ «НАДЕЖДА РИТЕЙЛ 2017» проводить моніторинг потреби побутових споживачів області у скрапленому газі для прийняття товариством відповідного рішення про готовність реалізовувати його на території Чернігівської області.

Відділ економіки та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Ніжинської міської ради, з метою вирішення питання стабільного забезпечення мешканців громади скрапленим газом, проводить збір інформації щодо побутових потреб населення у скрапленому газі.

В разі наявної побутової потреби у скрапленому газі, просимо Вас інформувати  відділ економіки та інвестиційної діяльності вказавши ПІП, адресу, контактний телефон, кількість балонів (балон 21 кг.) зателефонувавши за номером телефону 2-53-36 або листом на електронну адресу  [email protected] або м. Ніжин, площа імені Івана Франка,1, кім. 57.

Відділ економіки та інвестиційної діяльності  

_________________________________________________________________

05.04.2021

До уваги бізнес-спільноти Ніжинської територіальної  громади!

 

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради повідомляє, що 07 квітня 2021 року об 11.00-12.00 год відбудеться вебінар на тему :

 «Основні аспекти оформлення трудових відносин. Переваги працевлаштування найманих працівників через Державну службу зайнятості»

за участі представників :

- Управління Держпраці у Чернігівській області;

- Чернігівського міського ЦЗ;

- Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

В ході даного вебінару будуть розглянуті наступні питання:

- Аспекти задекларованої праці;

- Переваги працевлаштування найманих працівників через Державну службу зайнятості;

-  Інформаційно-конультаційна підтримка роботодавців .

 

  Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=jXfjkklJ3lI  у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

 

Участь у заході безкоштовна.

29.03.2021

До уваги бізнес-спільноти  Ніжинської територіальної  громади  !

 

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради повідомляє, що 01 квітня 2021 року о 14.00-15.00 год відбудеться вебінар на тему :

«Прозора приватизація: як легко придбати державну нерухомість для власної справи»

за участі представників :

- Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях;

- Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

В ході даного вебінару будуть розглянуті актуальні зміни з наступних питань:

 •  Приватизація: як придбати державну нерухомість;
 • Нові правила оренди державного майна;
 • Можливості державної підтримки МСП.

 

  Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=SPy5YLiet8s  у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

 

Участь у заході безкоштовна.

___________________________________

17.03.2021

Отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря та екологічний податок

 

Доводимо до відома підприємств, установ, організацій та громадян - суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел, про необхідність дотримання суб’єктами господарювання ст.ст. 10,11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», а саме обов’язкового отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря та своєчасності і повноти сплати екологічного податку, 30% якого надходить до спеціального фонду місцевих бюджетів

Для отримання такого дозволу суб’єкту господарювання необхідно провести інвентаризацію стаціонарних джерел, наявних у його виробничій діяльності, розробити документи, в яких обґрунтовуються обсяги викидів і подати їх на розгляд Департаменту екології та природних ресурсів ОДА через центр надання адмінпослуг Чернігівської міської ради.

Відсутність проведеної інвентаризації та отриманого дозволу на викиди дає підставу стверджувати про неповне (невірне) нарахування сплачуваного екологічного податку за забруднення або його відсутність.

 Податковим кодексом України (п. 240.1. ст. 240) передбачено, що платниками податку є суб'єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників. При цьому, суб’єкт підприємницької діяльності має сплачувати екоподаток, незалежно від того, чи має дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. У разі відсутності такого дозволу, він самостійно визначає обсяги викидів та ставки податку

Крім того повідомляємо, що ст. 78 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що у випадку здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади або недодержання вимог, передбачених наданим дозволом, інші порушення порядку здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря або перевищення технологічних нормативів допустимого викиду забруднюючих речовин та нормативів гранично допустимих викидів забруднюючих речовин стаціонарними джерелами під час експлуатації технологічного устаткування, споруд і об'єктів - тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб та нарахування збитків, які заподіяні державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

 Порядок визначення розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, здійснених юридичними особами незалежно від форми власності та господарювання, фізичними особами-підприємцями, а також юридичними особами – нерезидентами, встановлено наказом Міндовкілля від 28.04.2020 № 277 «Про затвердження Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, які заподіяні державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря».

Для забезпечення дотримання вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони атмосферного повітря та уникнення штрафних санкцій за їх порушення, Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації пропонує суб’єктам господарювання, які здійснюють виробничу діяльність, в найкоротший термін отримати відповідний дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами. Детальна інформація щодо отримання вищевказаного документу розміщена на сайті Департаменту за посиланням.


17.03.2021

Оголошення щодо визнання спадщини відумерлою
У порядку передбаченому законодавством України, Ніжинська міська ради Чернігівської області, повідомляє, що до Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області, готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини відумерлою, за Павловою Євгенією Миколаївною (померла 20.04.2019р.), яка була зареєстрована та проживала за адресою: місто Ніжин, вулиця Об`їжджа, будинок 116, корпус 6, квартира 60.
У випадку наявності спадкоємців умерлої просимо звернутися та повідомити Ніжинську міську раду Чернігівської області за адресою: місто Ніжин, площа імені Івана Франка, 1, каб.32.


02.03.2021

До уваги мешканців міста та суб'єктів господарювання!

Доводимо до Вашого відома, що 26 лютого 2021 року Ніжинською міською радою на сьомій сесії восьмого скликання  було прийняте рішення за №30-7/2021 «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб'єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарювання) у визначений час доби в місті Ніжині», яке було ініційоване Ніжинським РВП ГУНП в Чернігівській області.

Відповідно до вищезазначеного рішення міська рада вирішила:

 1. Заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарювання) у місті Ніжині з 22:00 вечора до 8:00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та святкові.
 2. Власникам торгових об’єктів інформувати покупців про прийняття такого рішення та забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у зазначений цим рішенням час.

 

Дане рішення оприлюднене на офіційному сайті Ніжинської міської ради з 02 березня 2021 року. Рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.

 

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради просить мешканців міста та суб’єктів господарювання дотримуватись норм чинного законодавства та загальноприйнятих правил поведінки.

_____________________________

01.03.2021

Шановні мешканці та суб'єкти господарювання м.Ніжина! 

Запрошуємо Вас на святковий ярмарок з продажу квіткової продукції, який відбуватиметься з 02 по 09 березня 2021 року по вулиці Гоголя  (від вулиці Небесна Сотня до вулиці Московська), відповідно до прийнятого рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 25.02.2021 р. № 63 «Про організацію проведення святкового ярмарку з продажу квіткової продукції».

Режим роботи  святкового ярмарку встановлено з 07.00 год. до 21.00 год.

Суб'єктам господарювання,  які будуть здійснювати торгівлю квітковою продукцією на визначених місцях, необхідно  щоденно сплачувати плату за участь у ярмарку у розмірі 17 грн. (1 н.м.д.г.) за 1 один погонний метр шляхом безготівкових розрахунків або готівкою через зареєстровані та опломбовані касові апарати.

Головним розпорядником святкового ярмарку з продажу квіткової продукції визначено комунальне підприємство «Комунальний ринок». 

Учасники святкового ярмарку повинні забезпечувати щоденне прибирання території після закінчення роботи ярмарку та дотримуватись «Правил благоустрою території міста Ніжина».

З приводу участі у даному заході просимо звертатись до комунального підприємства «Комунальний ринок» за номером телефону (067)231-35-11.

___________________
Шановний підприємець!
Виконавчий комітет Ніжинської міської ради оголошує про прийом пропозицій до 23.02.2021 р. щодо послуги з заправок картриджів тонером принтерів та БФП на 2021 рік.
З технічними та іншими вимогами щодо заправки картриджів тонером можете ознайомитись в каб. 7 в адмінприміщенні за адресою - площа імені Івана Франка, 1, м.Ніжин.

Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики

предмета закупівлі: код ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з заправки картриджів). 

Заправка новим оригінальним тонером та обслуговування картриджів до друкуючої та розмножувальної оргтехніки.

-           Обслуговування та заправках картриджів до принтерів, багатофункціональних пристроїв та розмножувальної оргтехніки, у необхідній Замовнику кількості, повинно здійснюватися Виконавцем протягом не більше 4-х годин з моменту повідомлення про необхідність надання послуги.

-           Обслуговування та заправка картриджів здійснюється з використанням комплектуючих та витратних матеріалів Виконавця.

-           Виконавець самостійно утилізує одержаний в процесі роботи за договором відпрацьований матеріал та інші відходи.

-           Заправка картриджів має здійснюватися з використанням високоякісних витратних матеріалів фірм-виробників, які спеціалізується на виробництві компонентів для відновлення картриджів.

-           Картриджі маркуються стікерами із зазначенням дати надання послуги.

-           У разі виявлення недоліків по якості Виконавець повинен усунути їх за власний рахунок протягом 1 робочого дня з моменту подачі заявки.

 

Перелік обладнання

п/п

Модель

К-ть

заправок

1

HP LJ 1010/1012/1020 / Canon LBP-2900/MF-4018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

600

2

HP LJ 1100/ LJ1102/1100А/ Canon LBP-810/LBP3010

3

HP LJ 1160/1320

4

HP LJ 1200 / Canon MF-3028

5

HP LJ 2035

6

HP LJ PI005 / Canon LBP-3010

7

HP LJ 1505

8

HP LJ P2015/2020

9

MINOLTA PP1350/1300

11

Canon LBP418DN

12

Canon MF211/MF216n/MF226dn/LBP151dw

13

Canon MF4018

14

Canon MF3228

15

Canon MF448

16

Canon MF443

17

Canon MF223

18

OKI MB472

19

SAMSUNG ML-1510/1710/1750

20

EPSON L1110

 

Всього

 

            Доставка послуги здійснюється силами та за рахунок коштів переможця закупівлі (доставка картриджів на заправку, повернення готових картриджів Замовнику за адресою: м. Ніжин, площа імені Івана Франка, 1).

1. Під послугою заправка картриджів мається на увазі:

- розбирання і спустошення бункера від відпрацьованого тонера;

- очищення всіх деталей картриджа від залишків старого тонера;

- заправка картриджа новим тонером в об’ємі відповідному ресурсу друку для даної моделі картриджа;

- перевірка і регулювання всіх робочих вузлів, у тому числі магнітного валу,

шестерень обертання барабана, ракеля (леза очистки), контактних груп, обнулення чіпа;

- збірка картриджа;

- тестування картриджа.

Кількість тонера, заправленого в кожен картридж, а також число копій, які виробляє картридж після заправки, повинні бути не гірше нормативних для даного типу картриджів.

2. Після надання послуг на корпусі картриджа не повинні бути присутні сліди проведених робіт (тонер, мастило і т.д.) тобто корпус повинен бути чистим, не повинно бути грубих слідів його.

3. Виконавець у разі неякісної заправки картриджа (осипання тонера в принтері, заклинювання валів, дефект друку (смуги чорні або білі, плями, крапки, розмите або нечітке зображення, затемнення, блідий друк, сторонній фон, в тому числі і на зворотному боці відбитка) повинен здійснити перезаправку картриджа за свій рахунок і провести роботи по очищенню забруднень принтера пов’язаних з осипання картриджа.

4. Після надання послуг, при виході з ладу обладнання з причини неякісної заправки картриджа, Виконавець проводить ремонт обладнання за свій рахунок протягом 3 робочих днів, доставка обладнання за рахунок Виконавця.

5. Разом з картриджем повинен міститись роздрукований листок тестової сторінки, що засвідчує якість друку картриджу після його заправки або відновлення.

В тексті і параметрах можуть бути допущені технічні помилки які не повинні впливати на якісні характеристики предметів закупівлі.

 

Посада, прізвище, ініціали, власноручний підпис уповноваженої особи учасника, завірені печаткою (за наявності).

_________________________

Запрошуємо до  участі

у регіональному Форумі

«Органік Інвест»

25.02.2021 року з 11.00 у м. Чернігові (в змішаному форматі: он-лайн та оф-лайн) відбудеться Чернігівський регіональний форум «Органік Інвест», на  якому розглядатимуться питання розвитку органічного виробництва в області та Україні, можливостей реалізації органічної продукції, сертифікації органічного виробництва, законодавства про обіг органічної продукції та нагляду за його дотриманням, питання фінансової підтримки сільгосптоваровиробників.

В режимі он-лайн до участі у Форумі запрошуються представники територіальних громад, районних державних адміністрацій, представники сільськогосподарської галузі (підприємства, фермери, представники особистих селянських господарств тощо).

 

Підключення до конференції Zoom https://us02web.zoom.us/j/86591474661?pwd=RlBmYmtVTlVpQVFBRzViaEFMLzdpQT09

Ідентифікатор конференції: 865 9147 4661

Код доступу: 430865

 

Щодо участі у Форумі просимо повідомити відділ економіки та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Ніжинської міської ради (площа імені Івана Франка,1, кім. 57, тел. 2-53-36, 096-8228420, e-mail: [email protected] ) до 22.02.2021

Інформація про учасника:

 • Прізвище, ім’я, по-батькові учасника форуму;
 • Назва підприємства, посада учасника форуму;
 • Контактний телефон учасника.

ПРОГРАМА ФОРУМУ

10.30 -11.00

Реєстрація учасників

11.00 – 11.10

І. Відкриття форуму. Привітання учасників.

Олександр Савченко – заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації

 

 

11.10-11.20

 

 

 

11.20-11.35

 

 

11.35-11.45

 

 

11.45-12.20

(по 5 хв.)

 

 

 

 

 

12.20-12.40

 

ІІ. Органічне виробництво в Чернігівській області

Стан справ в органічному виробництві за період 2016-2020 роки в Чернігівській області

Олена Ячна – начальник відділу продовольчої безпеки, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації;

 

Фінансова підтримка сільгоспвиробників: державні та обласні  програми

 Олег Крапивний – заступник директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації;

Регіональна мережа Центрів підтримки підприємництва як платформа можливостей для розвитку органічного бізнесу

Олена Муравйова – керівниця Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів Чернігівської області

 

Практичні аспекти органічного виробництва. Досвід операторів органічного виробництва області

Олег Жуковський – голова наглядової ради ПрАТ «Етнопродукт»;

Микола Мисник – голова СФГ «Золотий Пармен»;

Сергій Довгань -  голова ФГ «Макишинський сад»;

Світлана Скідан – директор ТОВ «Агро Еко Фрукт»;

Григорій Давиденко – директор ТОВ «Сади Межиріччя»;

Віталій Запорожець – директор ТОВ агрофірма «Ченська ягода»;

Олег Карацюба – голова  фермерського господарства «Агро Люкс»;

 

Наукові розробки вчених - мікробіологів для органічного виробництва

Анатолій Москаленко - директор ІСМАВ НААН, доктор економічних наук, член-кореспондент НААН ;

 

12.40-12.55

 

12.55-12.15

(по 10 хв.)

 

 

12.15-12.30

 

12.30-12.50

ІІІ. Органічне виробництво в Україні

Ринкова аналітика органічного виробництва в Україні

Олена Березовська – президент громадської спілки «Органічна Україна»;

 

Реалізація української органічної продукції, попит і пропозиції на зовнішньому та внутрішньому ринках

Сергій Галашевський – директор ТОВ «Органік - Стандарт»;

Єгор Стародубцев – директор «Organic Club»

 

Консалтинговий супровід інвестиційних проектів в органічному виробництві

Олена Розум – виконуючий директор громадської спілки «Органічна Україна»

 

Зміни до законодавства України з питань обігу органічної продукції

Валентина Заєць – начальник відділу державної політики у сфері органічного виробництва Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

 

12.50-13.05

 

 

13.05-13.20

IV Сертифікація органічного виробництва та нагляд за дотриманням законодавства у сфері обігу органічного виробництва

Віра Пасацька  – провідний фахівець із сертифікації, стандартизації та якості ТОВ «Органік Стандарт»;

 

Руслан Сіробаба – заступник начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, начальник відділу державного контролю Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

13.20-13.25

Заключне слово

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

________________________________________

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Ніжинська міська рада Чернігівської області повідомляє, що 03 лютого 2021р.  відбудуться  земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди на земельну ділянку за адресою: Чернігівська обл.,  м. Ніжин, вул. Академіка Амосова, (Семашко), 1-а площею 0,0935 га, із цільовим призначенням - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі,  кадастровий номер  7410400000:02:008:0118.

Інформація про проведення земельних торгів знаходиться на офіційному сайті Держгеокадастру:         http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/61518?fbclid=IwAR1voaFAosHh00e0IAUOrYMJ4QLJNql6HyhlvxSo8okBy1peZp1c-SK_qww.

Телефон для довідок: (0462)67-67-55,  093-773-03-80  -  ДП «Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».    

Управління комунального майна та земельних відносин

____________________________________________________________________

Оголошення щодо укладання договорів про відшкодування вартості препаратів інсуліну

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016 № 239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну», та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території Ніжинської територіальної громади, виконавчий комітет Ніжинської міської ради повідомляє про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск препаратів інсуліну на підставі виписаних рецептів у 2021 році.

 Умови: аптечні заклади повинні бути розташовані на території Ніжинської територіальної громади та мати розширену мережу аптек, мати ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, бути готовими працювати в борг з відстроченням терміну платежу, щоденного контролю виконання договору, а також ціни на препарати інсуліну повинні бути в межах референтних.

Перелік документів, які необхідно подати:

 – лист-пропозиція про бажання укласти договір про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет;

– копія ліцензії;

– перелік інсулінів, які підлягають відшкодуванню, із зазначенням ціни в межах референтних цін станом на 01.01.2021 р. (відповідно до додатку 1 ).

 

Інформацію з цінами на лікарські препарати просимо надати на адресу виконавчого комітету Ніжинської міської ради (16600, м. Ніжин, площа імені Івана Франка, 1, каб. № 32).

 

Термін подання документів: до 12год. 00хв. 25.01.2021 року

 

Контактна особа Єфіменко Наталія Євгеніївна тел. 7-17-57

 

Айлар                         (Glarginum) - 6                                                                            

Актрапід 3.0            (Humanum)  - 146

Актрапід НМ 10.0  (Humanum)   -    23

Протафан 3.0          (Humanum)    -    209

Протафан НМ 10.0 (Humanum)    –   101

Мікстард 3.0         (Humanum)     –    54

Мікстард НМ 10.0  (Humanum)     –   7

Лантус 3.0              (Glarginum)      -    102

Левемір 3.0             ( Detemirum)   –    72

Новорапід 3.0         (Aspartum )      –    107

Новомікс 3.0           (Aspartum )     –    30

Епаідра 3.0              (Glulisinum)    –    108

Хумодар Б10.0        (Humanum)     –   36

Хумодар Б 3.0          (Humanum)    –  22

Хумодар к25 10.0     (Humanum)   –   13

Хумодар к25 3.0     (Humanum)   –   15

Хумодар Р 10.0         (Humanum)   –   6 

Хумодар Р 3.0           (Humanum)   –   2

Фармасулін НNP 10.0(Humanum)  –    62

Фармасулін НNP 3.0  (Humanum)  –   46

Фармасулін Н 10.0     (Humanum)  –      6

Фармасулін Н 3.0       (Humanum)   –    18

Фармасулін Н 30/70 10.0(Humanum)  – 27

Фармасулін Н 30/70 3.0(Humanum) –    50

Інсуман Рапід 3.0   (Humanum)     –       37

Інсуман Базал 3.0    (Humanum)    –       308

Інсуман Комб 3.0   (Humanum)   –         178

Хумулін Р 3.0         (Humanum)   –         14

Хумулін НПХ 3.0   (Humanum)   –         11

 Генсулін М3010.0  (Humanum)    -          45

Генсулін М30 3.0   (Humanum)    -          40

Генсулін Р 3.0          (Humanum)   -         17

Генсулін Р 10.0            (Humanum)   -          2

Генсулін Н  10.0       (Humanum)   -        42

Генсулін Н 3.0          (Humanum) -           27

Тожео (Glarginum)  - 23

Тресіба – 24

Райзодег 3.0   - 4

Соліква 100од.\мл+50мкг\мл 3.0         -     4

 

_________________________________________________

Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

Ніжинська міська рада інформує стосовно прийнятих змін Законопроектом 2458 від 03.12.2020 року, а саме: «У багатоквартирних будинках, у яких станом на 1 січня 2021 року не створено ОСББ, співвласниками не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку (відповідно до ч. 5, ст 13 Закону України № 417-VIII від 14.05.2015р.), виконавчий орган місцевої ради зобов’язаний оголосити і провести такий конкурс до 1 травня 2021 року».


Управління житлово-комунального господарства та будівництва    

_____________________________________________________________________________

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

 Розпочинається прийом документів від підприємств та організацій на конкурс з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників.

            На підставі статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», пунктів 14 – 21 постанови Кабінету міністрів України від 3 грудні 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» на робочий орган покладаються функції з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу та інших матеріалів.

         Для участі в конкурсі претендент подає такі документи:

 • заяву на участь у конкурсі довільної форми;
 • підтверджуючі документи, що підприємство або організація має фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень;
 • виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Документи прийматимуться на протязі 30 днів з моменту оприлюднення в газеті «Вісті» відділом транспорту та зв’язку управління житлово комунального господарства Ніжинської міської ради за адресою м. Ніжин вул. Московська, 20 т. 7-12 -62, щоденно крім вихідних з 9-00 до 12-00 години.

______________________________________________________________________________________________________

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

 Розпочинається прийом документів від підприємств та організацій на конкурс з визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників.

            На підставі статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», пунктів 14 – 21 постанови Кабінету міністрів України від 3 грудні 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» на робочий орган покладаються функції з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів з переможцями конкурсу та інших матеріалів.

         Для участі в конкурсі претендент подає такі документи:

 • заяву на участь у конкурсі довільної форми;
 • підтверджуючі документи, що підприємство або організація має фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень;
 • виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Документи прийматимуться на протязі 30 днів з моменту оприлюднення в газеті «Вісті» відділом транспорту та зв’язку управління житлово - комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради за адресою м. Ніжин вул. Московська, 20 т. 7-12 -62, щоденно крім вихідних з 9-00 до 12-00 години._______________________________________________________________________________________-
12 грудня об 11:00 запрошуємо всіх бажаючих долучитися до Волонтерського молодіжного форуму, котрий поєднує в собі одразу два неймовірно важливих та потрібних заходи - відзначення Дня волонтера та Дня благодійника.
Отож, якщо Вам цікава ця тема, Ви займаєтеся волонтерством, благодійництвом або хочете зробити свої перші кроки у цьому напрямку - чекаємо вас 12 грудня об 11:00 на нашій ZOOM-трансляції (посилання вже зовсім скоро з'явиться на наших сторінках у соціальних мережах).
Попередньо зареєструватися можна за лінком: https://docs.google.com/.../1FAIpQLScAXwRmbisBOM.../viewform
Організатори: Чернігівський обласний молодіжний центр, виконавчий комітет Ніжинської міської ради, Ніжинський міський молодіжний центр, ГО "Час для нас", Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи Ніжинського державного університету ім.Миколи Гоголя, Кафедра соціальної роботи Національного університету "Чернігівська політехніка".
Ми дуже вдячні кожному, хто своїми благодійними справами продовжують створювати кращий світ навколо нас.
Завдяки нелегкій праці волонтерів безліч людей отримує необхідну допомогу. Волонтери допомагають дітям і дорослим, піклуються про здоров'я людей і тварин, їхній комфорт і безпеку. Нерідко волонтерам доводиться навіть ризикувати власним життям заради порятунку інших.
Кожен має змогу зробити наше суспільство більш справедливим та гуманним і благодійники доводять це своїми щирими та добрими справами. Адже, доброчинність – одна з основ сталого розвитку суспільства і формування соціальної відповідальності в Україні та світі.
Не будь байдужим!!! Змінимо цей світ на краще разом!!!

_______________________________________________________________________________________________________________

ВІЛЬНИЙ ВЕБІНАР

«5 кроків якісного виконання стратегічної екологічної оцінки –

від «головного болю» до захоплюючого планування розвитку»

 

Мета: сформувати базові поняття виконання СЕО з позиції замовника, надати ефективний стартовий алгоритм взаємодії замовника та виконавця.

Запрошуються: Архітектори, землевпорядники, економісти, екології, голови ОТГ, відповідальні особи та фахівці ОМС за галузями: економіка, житлово-комунальне господарство, екологія, землеустрій, містобудування.

Формат: онлайн

Коли: 17 грудня 2020 о 14:00

Тривалість: 1 година 30 хвилин

 

У програмі ключові питання до обговорення:

 1. Сутність та мета СЕО. Процедура та процес виконання
 2. Ключові етапи СЕО в законодавстві та на практиці
 3. Відмінності виконання СЕО різних видів документів державного планування (ДДП)
 4. Користь для громади від якісного проведення СЕО та ймовірні ризики
 5. Вибір виконавця СЕО – шляхи, особливості та ризики
 6. Відповіді на найбільш поширені запитання

 

Експерт: Вячеслав Фадєєв, голова комітету ПАЕУ з ОВД і СЕО

 

Умови участі: безкоштовно за підтвердженою реєстрацією!

 

Дедлайн реєстрації: 16 грудня до 15.00. Кількість місць обмежено!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ создать форму

 

З питань участі:

0 800 214 899

073-305-8016, [email protected]

_________________________________________________________________________

«Повідомлення про оприлюднення документа державного планування «Генеральний план с. Кунашівка Ніжинського району Чернігівської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

1) Повна назва документа державного планування: Генеральний план                с. Кунашівка Ніжинського району Чернігівської області, який є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обговорення довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Ніжинська міська рада.

пл. імені Івана Франка, 1 м. Ніжин, Чернігівська область, 16600

3) Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) відповідно до  ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення документа державного планування – Генеральний план с. Кунашівка Ніжинського району Чернігівської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення, а саме з 24.11.2020 року  на веб-сайті Ніжинської  міської ради, на веб-сайті Ніжинської  РДА.

б) відповідно до ст. 12 Закону «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі, в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

в) громадські слухання заплановано провести о 11 год  08.12.2020 року в приміщенні Ніжинської міської ради за адресою: Чернігівська область, м. Ніжин, пл. імені Івана Франка, 1 ( в звязку з епідеміологічною ситуацією в Україні можливі додаткові уточнення).

г) ознайомитися з проектом Генерального плану с. Кунашівка та звітом про стратегічну екологічну оцінку, а також отримати додаткову інформацію можна за адресою: Чернігівська область, м. Ніжин, пл. імені Івана Франка, 1 кім.9-А на веб-сайті Ніжинської  міської ради та на веб-сайті Ніжинської РДА.

Зауваження та пропозиції до документа державного планування – Генеральний план  с. Кунашівка Ніжинського району Чернігівської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються до Ніжинської міської ради за адресою: Чернігівська область, м. Ніжин, пл. імені Івана Франка, 1  чи на електронні пошти E-mail:[email protected],                                        E-mail: [email protected]. Відповідальна особа: Мироненко Вікторія Борисівна

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто з                         24.11.2020 р. по  24.12. 2020 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

4) Необхідність проведення транскордрнних консультацій щодо проекту документа державного планування. Транскордонні консультації в рамках зазначеної стратегічно екологічної оцінки не проводяться.»

 

 

 

 

 

 

З повагою,

 

 Начальник відділу містобудування

та архітектури  - головний архітектор                                   В.Б.МироненкоДо уваги суб'єктів господарювання,

 які займаються торгівельною діяльністю та  діяльністю з надання послуг громадського харчування на території міста Ніжина

 

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради доводить до Вашого відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2020
№ 1100 (доступна за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-22-lipnya-2020-r-641-1100111120) внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) (далі- постанова № 641).

Зокрема, згідно з п.п. 10-13 пункту 10 постанови № 641 на території України на період дії карантину забороняється: проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) з організацією дозвілля; робота після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос; розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані меншій, ніж 2 метри між місцями для сидіння за сусідніми столиками та більш як чотири особи за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років), за умови, що відвідувачі заходять до закладу і пересуваються по ньому з вдягненими засобами індивідуального захисту органів дихання, що прикривають ніс і рот (крім часу сидіння за столом для приймання їжі та/або напоїв); діяльність суб’єктів господарювання, які обслуговують відвідувачів, в яких:

не нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менш як 1,5 метра;

не забезпечено працівників засобами індивідуального захисту органів дихання (захисні маски або респіратори) та не здійснюється належний контроль за їх використанням;

не забезпечується централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни).

Також, відповідно до пункту 15 постанови № 641 додатково до обмежень, передбачених пунктом 10, в період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка на території України з 14.11.2020 до 30.11.2020 забороняється: приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос; приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах; приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності; приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

торгівлі продуктами харчування на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами;

провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів;

торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень.

Рекомендовано суб'єктам господарювання на період дії карантину встановити час пріоритетного обслуговування з 10-ї до 12-ї години або з більш пізнього часу протягом двох годин громадян похилого віку та осіб з інвалідністю для суб'єктів господарювання, які провадять свою діяльність у таких видах економічної діяльності: оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів; поштова та кур'єрська діяльність; тимчасове розміщення та організація харчування; страхова діяльність; освіта; надання соціальної допомоги; мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.

_____________________________________________________________

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує, що наказом Міністерства соціальної політики України від 27 серпня 2020 року № 591 «Про затвердження форми звітності №10–ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» та Інструкції щодо її заповнення», зареєстрованим в Мін᾽юсті 13 жовтня 2020 року за №1007/35290, затверджена нова форма звітності №10–ПОІ (річна) та Інструкція щодо її заповнення.         

  Форма звітності №10–ПОІ (річна) та Інструкція щодо її заповнення  вводяться в дію з 01.01.2021 року, починаючи зі звіту за звітний 2020 рік.

  З метою доведення змін у чинному законодавстві в частині подання звітності до Фонду соціального захисту інвалідів до керівників та посадових осіб підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, та ведуть господарську діяльність на території об’єднаної громади просимо розмістити дану інформацію та додатки до неї на власному офіційному веб-сайті, а також при проведенні сесій обов᾽язково звернути увагу керівників на відповідну інформацію.

 

Телефон для довідок: 77 – 88- 71.

 

Додаток:

 • звітність «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю» за 2020 рік;
 • перелік підприємств, які увійшли до складу господарського об᾽єднання, та/або відокремлених підрозділів роботодавця;
 • Інструкція щодо заповнення форми звітності №10–ПОІ (річна) «Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю».


_ 

ЗВІТНІСТЬ

Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю

за 20___ рік

 

 

Подають

Термін подання

Форма № 10-ПОІ

(річна)

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства соціальної політики України 27.08.2020 № 591

за погодженням з Держстатом

 

 

Підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій осіб з інвалідністю, фізичні особи, що використовують найману працю, – відділенню Фонду соціального захисту інвалідів за своїм місцезнаходженням

не пізніше ніж
1 березня року, наступного за звітним

 

Респондент:

 

Найменування юридичної особи / прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи: ______________________________

 

_________________________________________________________________________________________________

Місцезнаходження / Місце проживання:______________________________________________________________

 

_________________________________________________________________________________________________

  (вулиця (провулок, площа тощо), № будинку / корпусу, № квартири / офісу, населений пункт, район, область / Автономна Республіка Крим, поштовий індекс)

 

 

Адреса здійснення діяльності, щодо якої подається форма звітності:______________________________________

 

________________________________________________________________________________________________ (вулиця (провулок, площа тощо), № будинку / корпусу, № квартири / офісу, населений пункт, район, область / Автономна Республіка Крим, поштовий індекс)

 

Коди організації-респондента

 

за ЄДРПОУ / реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер

 паспорта*

території (КОАТУУ)

виду економічної діяльності (КВЕД)

ознаки неприбутковості відповідно до Реєстру неприбуткових установ та організацій

організаційно-правової форми господарювання  (ДК 002:2004; КОПФГ)

форми фінансування

(бюджет – 1, госпрозрахунок – 2, за рахунок членських внесків – 3,        змішана – 4) 

1

2

3

4

5

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Найменування банку______________________________________________________________________

Код банку_________________ № поточного рахунку___________________________________________

 

 

 

Кількість працівників та фонд оплати праці

 

Код рядка

Фактично за рік

З них

Місце проживання

За віком (повних років)

чоловіки

жінки

у місті

у сільських населених пунктах та селищах міського типу

від 18  до 35 років

від 36 до 60 років

понад 60 років

чоловіки

жінки

чоловіки

жінки

чоловіки

жінки

чоловіки

жінки

чоловіки

жінки

А

Б

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Середньооблікова кількість штатних працівників облікового складу, осіб

01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

з них: середньооблікова кількість штатних працівників, яким відповідно до чинного законодавства встановлено інвалідність, осіб

02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кількість осіб з  інвалідністю – штатних працівників, які повинні працювати на робочих місцях, створених відповідно до вимог статті 19 Закону України ,,Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”

03

 

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

Фонд оплати праці штатних працівників, тис. грн

04

 

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

Середньорічна заробітна плата штатного працівника, тис. грн (з одним десятковим знаком)

05

 

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

Сума коштів адміністративно-господарських санкцій за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, тис. грн (з одним десятковим знаком)

06

 

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

×

 

 

____________________________________                                     __________________________________

 (підпис керівника (власника) та/або осіб,                                                                         (ПІБ)

 відповідальних за заповнення форми звітності)

 

 ____________________________________                                     __________________________________

 

 телефон: __________________  факс: _________________ електронна адреса: ____________________

 

 

* Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті.

 

 

 


Додаток до форми
№ 10-ПОІ (річна) ,,Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю”

 

ПЕРЕЛІК

підприємств, що увійшли до складу господарського об’єднання, та/або

відокремлених підрозділів роботодавця

(надається роботодавцями, зазначеними в п.1 Інструкції щодо заповнення форми звітності

 № 10-ПОІ (річна) ,,Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю”)

 

з/п

 

Повна назва підприємств, що увійшли до складу господарського об’єднання, відокремлених підрозділів

Місцезнаходження,

телефон

підприємств, що увійшли до складу господарського об’єднання, відокремлених підрозділів

Ідентифікаційні

 коди (за ЄДРПОУ) підприємств, що увійшли до складу господарського об’єднання, відокремлених підрозділів

Середньооблікова кількість штатних працівників облікового складу

підприємств, що увійшли до складу господарського об’єднання, осіб

Середньооблікова кількість штатних працівників, яким відповідно до чинного законодавства встановлено інвалідність, підприємств, що увійшли до складу господарського об’єднання, осіб

Кількість робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю зарахована до нормативу таких робочих місць для підприємств, що увійшли до складу господарського об’єднання

Адреса відділення Фонду соціального захисту інвалідів за місцезнаходженням

підприємств, що увійшли до складу господарського об’єднання,

відокремлених підрозділів

 

1

2

3

4

5

6

7

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

____________________________________                                                                                                                                                              __________________________________

 (підпис керівника (власника) та/або осіб,                                                                                                                                                                                                 (ПІБ)

 відповідальних за заповнення форми звітності)

 

 ____________________________________                                                                                                                                                               __________________________________

 

 телефон: __________________  факс: _________________ електронна адреса: ____________________

        


 _______________________________________________________________________


До уваги бізнес-кола

Ніжинської міської об'єднаної територіальної  громади!

 

19 листопада  2020 року об 11.00 год відбудеться вебінар на тему «Законодавчі зміни у період карантину. Їх наслідки для бізнесу»  за участі представників :

Головного управління ДПС України у  Чернігівській області;

 

- Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

 

- Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області;

 

- Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

 

Захід організовується Державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

 

Для участі учасникам необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=fDxltSHmQ0M у зазначений час в день проведення заходу, а за відсутності можливості взяти участь у зазначений час, даний вебінар можна переглянути пізніше у запису.

 

Участь у заході безкоштовна. 

________________________________________________________________

До уваги представників сільськогосподарських підприємств, підприємств харчової (переробної) галузі Ніжинської міської ОТГ!

 

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради повідомляє, що 12 листопада 2020 року (з 11.00 до 12.25) в он-лайн режимі відбудеться вебінар на тему «Нове в законодавстві про молоко і молочні  продукти, маркування харчових продуктів та пільгове кредитування».

Ініціатором заходу виступає Департамент розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації.

 

В ході вебінару будуть обговорюватись питання новел в законодавстві, що стосуються молока та молочних продуктів, маркування харчових продуктів  та питання змін в законодавстві щодо пільгового кредитування для переробних підприємств.

 

Щоб взяти участь у вебінарі, Вам необхідно у визначений час перейти за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=mX-Qo7dbMQY .

 

Програма вебінару додається.

 

ПРОГРАМА

вебінару на тему:

«Нове в законодавстві про молоко і молочні продукти,

 маркування харчових продуктів та пільгове кредитування»

                              

Дата проведення: 12 листопада 2020 року

Он-лайн-платформа

Учасники:

представники сільськогосподарських підприємств,

підприємств харчової (переробної) галузі,

районних державних адміністрацій,

об’єднаних територіальних громад

час

виступ

10.45 - 11.00

Тестове підключення учасників

 

11.00-11.05

 

 

 

11.05-11.10

Відкриття вебінару

Олег Крапивний – заступник директора - начальник управління розвитку сільського господарства Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації

Валерія Неудачина – Генеральний директор Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»

час

виступ

 

 

11.10-11.30

Молоко і молочні продукти. Адаптація законодавства України до вимог Європейського Союзу.

 

Світлана Пищик – головний спеціаліст відділу продовольчої безпеки, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації

 

Іван Довгопол – директор ТОВ «Ічнянський завод сухого молока і масла»

11.30-11.50

Реалізація харчових продуктів. Що мають знати виробники,   продавці і споживачі.

Олена Ячна – начальник відділу продовольчої безпеки, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації

11.50 – 12.00

Пільгове кредитування для переробних підприємств. Зміни до законодавства.

Людмила Попова – заступник начальника управління фінансового забезпечення – начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансово-кредитного забезпечення Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації

 

12.00 – 12.20

 

Інформаційна та фінансово-кредитна підтримка для підприємств харчової галузі

Марія Фінюк – заступник Генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»

 

12.20-12.25

Закриття вебінару

Олег Крапивний - заступник директора - начальник управління розвитку сільського господарства Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

До уваги представників сільськогосподарських підприємств, підприємств харчової (переробної) галузі Ніжинської міської ОТГ!

 

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради повідомляє, що  06 листопада 2020 року (з 11.00 до 13.45) в он-лайн режимі відбудеться вебінар на тему «Підприємства харчової  галузі потребують сировини для виробництва».

Ініціаторами заходу виступають керівники підприємств харчової (переробної) галузі та Департамент розвитку економіки та сільського господарства обласної державної адміністрації.

В ході вебінару будуть обговорюватись питання взаємовигідної співпраці підприємств харчової (переробної) галузі та сільськогосподарських товаровиробників області, перспективних планів виробничої діяльності сторін на наступні роки.

Щоб взяти участь у вебінарі, Вам необхідно у визначений час перейти за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=sviap5kpaiw.

Програма вебінару додається.

 

ПРОГРАМА

вебінару на тему: «Підприємства харчової  галузі потребують сировини для виробництва»

 

                               Учасники:

представники сільськогосподарських підприємств,

підприємств харчової (переробної) галузі,

районних державних адміністрацій,

об’єднаних територіальних громад

час

виступ

10.45 - 11.00

Тестове підключення учасників

11.00 – 11.05

 

 

 

11.05 – 11.10

Відкриття вебінару

Олег Крапивний – заступник директора - начальник управління розвитку сільського господарства Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації

Валерія Неудачина – Генеральний директор Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»

 

11.10 - 11.30

Виробництво борошна та хлібобулочних виробів

Оксана Коваленко – директор ТОВ «Виробнича –комерційна фірма «Агід»;

 

11.30 - 11.45

11.45 - 12.00

Виробництво круп’яних продуктів

В’ячеслав Логінов – комерційний директор ПВТП "ДЖІ-ЕН-ЕЛ";

Ірина Брославцева – директор ТОВ «Добродія  Фудз»

 

12.00 - 12.20

Виробництво крохмальних продуктів

Сергій Самоненко – директор ПБП «Вимал»

 

 

12.20 - 12.35

 

12.35 - 12.50

 

12.50 - 13.05

Вирощування сільськогосподарських культур, питання реалізації та співпраці із переробниками

Олексій Климчук – директор приватного орендного підприємства ім.. Войкова, с. М- Коцюбинське Чернігівського району

Сергій Яковенко – голова фермерського господарства «Плюс Агро»,           с. Левковичи Чернігівського району

Григорій Ткаченко – голова фермерського господарства «Напорівське», с. Лукашівка Чернігівського району

 

 

13.05 - 13.30

Органічне виробництво та Програма фінансової підтримки органічного виробництва

Олена Ячна – начальник відділу продовольчої безпеки, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації

 

 

13.30 - 13.45

Інформаційна та фінансово-кредитна підтримка для підприємств харчової галузі

Марія Фінюк – заступник Генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»

 

Закриття вебінару

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________

До уваги агроформувань Ніжинської міської ОТГ !

 

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради  доводить до Вашого відома,  що  наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 11 вересня 2020 № 1750, який зареєстрований у Міністерстві юстиції України 06 жовтня 2020 року за № 974/35257 затверджено нормативи, форми звітності, перелік техніки та обладнання, передбачені для надання фінансової підтримки розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства.

Ознайомитись з наказом можна на Агропорталі Чернігівщини в розділі Державна підтримка / Підтримка садівництва та виноградарства / Нормативна база або за посиланням:

http://apk.cg.gov.ua/index.php?id=23955&tp=1&pg

А також на Інформаційно-аналітичному порталі АПК України в розділі Державна підтримка / Садівництво або за посиланням:

https://agro.me.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-normativiv-form-zvitnosti-pereliku-tehniki-ta-obladnannya-peredbachenih-dlya-nadannya-finansovoyi-pidtrimki-rozvitku-sadivnictva-vinogradarstva-ta-hmelyarstva

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

До уваги виробників агропромислової продукції

Ніжинської міської об'єднаної територіальної  громади!

 

09 жовтня 2020 року об 11.00 год відбудеться вебінар в он-лайн режимі на тему «Виробництво та реалізація агропромислової продукції  в сучасних умовах» .

Захід організовується Департаментом розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації та Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Під час вебінару суб’єкти підприємницької діяльності зможуть ознайомитись із:

- вимогами Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів»;

- особливостями маркування харчових продуктів у процесі її виробництва, оптової та роздрібної реалізації;

- правами споживачів та обов’язками операторів ринку;

- організацією дотримання протиепідеміологічних заходів на виробництві в умовах карантину тощо.

Кваліфіковані спеціалісти роз’яснять питання проведення державного контролю із вищевказаних питань.

Набуті знання допоможуть суб’єктам підприємницької діяльності:

- своєчасно впроваджувати організаційні заходи щодо приведення виробництва харчових продуктів до вимог чинного законодавства України;

- уникнути підстав для притягнення до відповідальності за їх порушення.

 

Для участі учасникам необхідно перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=I4ZaYX6th5U у зазначений час в день проведення заходу.

 

Участь у заході безкоштовна.

Програма вебінару додається  

ПРОГРАМА

вебінару для фахівців підприємств агропромислової галузі на тему:

«Виробництво та реалізація агропромислової продукції

в сучасних умовах»

                   Дата проведення: 09 жовтня 2020 року

     об 11.00 год

Он-лайн-платформа

час

виступ

10.00-11.00

Тестове підключення учасників

11.00-11.05

Відкриття вебінару. Вітальне слово.

Олег Крапивний – заступник директора - начальник управління розвитку сільського господарства Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації

Марія Фінюк – заступник генерального директора ДО «РФПП по Чернігівській області»

11.05– 11.20

Споживач та виробник харчових продуктів: нові вимоги законодавства України

Олена Ячна – начальник відділу продовольчої безпеки, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації

11.20-11.50

Особливості маркування харчових продуктів та здійснення державного контролю дотримання законодавства з питань інформації для споживачів.

Руслан Сіробаба – заступник начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, начальник відділу державного контролю Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

11.50-12.20

Організація дотримання протиепідеміологічних заходів суб’єктами господарювання в умовах карантину

Наталія Вербицька – заступник начальника управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, начальник відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

12.20-12.30

Інформаційно-консультаційна та фінансово-кредитна підтримка виробників агропромислової продукції

Марія Фінюк – заступник генерального директора ДО «РФПП по Чернігівській області»

 

Закриття вебінару. Заключне слово.

Олег Крапивний - заступник директора - начальник управління розвитку сільського господарства Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації

 

https://www.youtube.com/watch?v=I4ZaYX6th5U (ЦЕ ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ГЛЯДАЧІВ)

_________________________________________________________________________________________________________________


________________________________________________________________________________________________________________________________________

До відома мешканців міста!

 

«КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» повідомляє, що згідно закону України «Про забезпечення санітарного  та епідеміологічного благополуччя населення» відповідно до плану-графіку                         з 05 ЖОВТНЯ 2020 року по 28 ЖОВТНЯ 2020 року буде проводитись промивка водопровідних мереж, в зв’язку з чим можливе погіршення якості води, пониження тиску в мережі та розливи в місцях промивання.

Звертаємо Вашу увагу, що промивання внутрішньо будинкових мереж здійснюється організаціями та об’єднаннями, на балансі яких вони знаходяться (УПРАВЛЮЯЮЧІ КОМПАНІЇ, ЖБК, ОСББ)».

                                                                                            

                                                             Адміністрація  КП «НУВКГ»


____________________________________________________________________________________________________________________________________

До уваги  суб’єктів малого та середнього підприємництва міста Ніжина  !

 

01 жовтня 2020 року об 11.00 год відбудеться вебінар на тему: «Підтримка місцевих товаровиробників» на виконання заходів обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва  на 2017-2020 роки,  за участі представників:

- Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації;

- Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»;

- АТ «Полікомбанк»;

- Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Для участі необхідно буде перейти за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=P3mIqEmSxVU у зазначений час в день проведення заходу.

Участь у заході безкоштовна.

 

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

Дата проведення

01 жовтня 2020 року 

 

   Місце проведення: онлайн-платформа

 

 

Час

Виступ

10.00-11.00

Тестове підключення учасників. 

11.00-11.05

Відкриття вебінару. Вітальне слово учасникам.

Світлана ПОЛТОРАЦЬКА – заступник директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації.

Валерія НЕУДАЧИНА - генеральний директор Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

11.05-11.20

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%».

Наталія СОРОКА –  заступник голови Правління АТ «Полікомбанк».

11.20-11.35

Інформаційно-консультаційна та фінансово-кредитна підтримка МСП.

Валерія НЕУДАЧИНА - генеральний директор Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

Марія ФІНЮК - заступник Генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»

11.35-12.00

Підтримка місцевих товаровиробників.

Жанна ЗАЄЦЬ - начальник відділу з питань споживчого ринку та ціноутворення Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації.

Олена ЯЧНА – начальник відділу продовольчої безпеки, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації.

12.00-12.20

Основи впровадження системи НАССР для операторів ринку.

Руслан СІРОБАБА – заступник начальника управління – начальник відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

 

Закриття вебінару. Заключне слово.

Світлана ПОЛТОРАЦЬКА – заступник директора Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації.

 

 

.

 

____________________________________________________________________________________________________________

Про оголошення конкурсу на кращий ескіз великого  Державного Герба України

З метою забезпечення реалізації положень статті 20 Конституції України та створення передумов для утвердження великого Державного Герба України як невід’ємного атрибута держави та складової її конституційного ладу Верховна Рада України постановляє:

1. Доручити Кабінету Міністрів України провести конкурс на кращий ескіз великого Державного Герба України у такі етапи:

у термін до 1 жовтня 2020 року утворити організаційний комітет, розробити та затвердити відповідні положення, а також вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення організації та проведення конкурсу;

у термін до 1 листопада 2020 року здійснити всебічне суспільне обговорення ескізу великого Державного Герба України;

у термін до 1 грудня 2020 року визначити переможця конкурсу та подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції, встановлені за результатами конкурсу.

2. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Першого заступника Голови Верховної Ради України Стефанчука Р.О.

3. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

Д.РАЗУМКОВ

м. Київ
25 серпня 2020 року
№ 824-IX


___________________________________________________________________________________________________________________________

До уваги аграріїв !!!

Державна підтримка.

 

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради повідомляє, що Кабінетом Міністрів України затверджено постанову №780 від 02.09.2020, якою вносяться зміни до наступних документів Кабінету Міністрів України:

- Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 р. № 587;

- Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 300;

- Порядку розподілу бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції у 2017 році, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2017 р. № 83;

- Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р. № 130;

- Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України
від 7 лютого 2018 р. № 106;

- Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107;

- Порядку надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб - членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 22 травня
2019 р. № 565

 

З текстом постанови Кабінету Міністрів України
від 2 вересня 2020 р. № 780 можна ознайомитись за посиланням:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/780-2020-%D0%BF#Text

 

Додатково з інформацією щодо державної підтримки аграріїв можна ознайомитись на Інформаційно-аналітичному проталі АПК https://agro.me.gov.ua/ua/pidtrimka .

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

УВАГА !

В зв’язку з проведенням заміни електроопор на вулиці Батюка м. Ніжина, буде заборонений рух транспортних засобів по даній вулиці:

 • 17. 09. 2020 року з 9-30 год. до 16-30 год.
 • 18. 09. 2020 року з9-30 год. до 16-00 год.
 • 21. 09. 2020 року з 9-30 год. до 16-30 год.

22. 09. 2020 року заміна електроопор по вул. Яворського рух буде перекрито з 9-30 год. до 16-00 год.

Під час проведення робіт по заміні електроопор буде відсутня подача електроенергії для споживачів даних вулиць.


  Управління житлово-комунального господарства та будівництва  

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ ВОДОКАНАЛУ!

 

 16 вересня 2020 року у  зв’язку з проведенням  планових робіт  по завершенням реконструкції та модернізації водопровідно-насосної станції « Червона Гребля» (заміна насосного обладнання І та ІІ підйомів)  можливе пониження  тиску  в системі централізованого водопостачання  ( крім будинків в мікрорайоні «Прилуцька»).

Рекомендуємо населенню міста, установам та організаціям  раціонально використовувати питну воду.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності та  дякуємо за розуміння.

КП "НУВКГ"

_______________________________________________________________________________

До уваги суб'єктів господарювання,

 які займаються торгівельною діяльністю, побутовим обслуговуванням населення, а також діяльністю з надання послуг громадського харчування на території міста Ніжина 

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради доводить до Вашого відома, що  рішенням Державної комісії з питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 03.09.2020 року №28, на території міста Ніжина установлено з 00 год. 00 хв. 7 вересня 2020 р. «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Відповідно до постанови КМУ від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 12.08.2020 №712, від 26.08.2020 №760, та від 27.08.2020 №757), на території міста Нжина додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для “зеленого” та “жовтого” рівня епідемічної небезпеки, забороняється зокрема:

 

 • приймання відвідувачів закладами торговельного (у тому числі в магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення, крім випадків забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі;
 • діяльність з надання послуг громадського харчування, крім випадків приймання відвідувачів із забезпеченням наповненості не більш як на 50 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу.
 • діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;
 • діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, крім спортивних залів, фітнес-центрів, які здійснюють приймання відвідувачів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення;
 • перевезення пасажирів автомобільним (крім таксі) та міським електричним транспортом у міському, приміському, міжміському, міжрайонному сполученні у кількості більш як 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначених в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду.

Повний перелік протиепідемічних обмежень, що діють, викладено в постанові КМУ від 22.07.2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 12.08.2020 №712, від 26.08.2020 №760, та від 27.08.2020 №757).

Крім того, наголошуємо, що на території м.Ніжина введено заборону на:

- проведення дискотек, роботу розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо);

- роботу після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

- проведення масових заходів в закладах громадського харчування (кількості більш як 20 осіб та більше однієї особина 10 кв.метрів).

 

Просимо Вас дотримуватись  протиепідемічних обмежень та організувати виконання протиепідемічних заходів у підпорядкованих Вам закладах торгівлі, громадського харчування та надання побутових послуг відповідно до чинних нормативних документів:

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

КОНКУРС НА ОБ`ЄКТИ

        Згідно з рішенням комісії з погодження розміщення тимчасових споруд та засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі на об’єктах благоустрою оголошено конкурс на два об’єкти благоустрою за адресою:                 м. Ніжин, вул. Шевченка між будинками №110 та №112 корп.3, орієнтовною площею по 20,0 кв.м. кожен щодо розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

        Комісія з погодження розгляне пропозиції замовників, надані на засідання комісії в запечатаних конвертах у їх присутності. Переможцем буде той, хто запропонував найбільшу ціну за 1 кв.м., але не меншу, ніж з розрахунком пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою (240,00 грн./міс. за 1 кв.м. з ПДВ).

        Заяви для участі в конкурсі (з повним пакетом документів на розміщення тимчасового об’єкта) приймаються до 21.09.2020 року в каб. №10 виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

        Конкурс відбудеться о 15.00 год. 22.09.2020 року на черговому засіданні комісії в каб. 42 виконавчого комітету Ніжинської міської ради за адресою:     м. Ніжин, пл. імені Івана Франка, 1.

        Телефон для довідок: (04631) 7-14-12. Додаткова інформація за адресою: м. Ніжин, вул. Яворського, 3.

Уповноважений орган КП «Оренда комунального майна»

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Повідомлення

 про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади

на 2021 рік

         Відповідно до статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості, на офіційному веб-сайті Ніжинської міської ради в розділі «Економічний розвиток/Програма економічного і соціального розвитку» оприлюднено для громадського обговорення Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік (далі - Програма).

         Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми просимо надавати до 16.09.2020 (включно) до відділу економіки та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Ніжинської міської ради на поштову адресу: пл. ім. Івана Франка, 1, м. Ніжин, 16600 або на електронну адресу: [email protected].

         Зауваження та пропозиції отримані після встановленого строку не розглядаються. 

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності !

Розпочинається прийом документів від фізичних та юридичних осіб на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування .

 Основні характеристики об’єкта конкурсу:

1. Маршрут № 7 « ЗАТ «Ніфар» - залізничний вокзал»

На маршруті № 7 забезпечується робота 4 автобуса від 19 і більше місць для сидіння та обладнаного не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.

  Для отримання інформації про умови конкурсу, строки прийняття документів, отримання бланків, місце, дата та час проведення засідання конкурсного комітету необхідно звертатися в відділ транспорту та зв’язку управління житлово - комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради, з 8:00 – 17:00 год. за адресою 16600, м. Ніжин, вул. Московська, 20 та за телефоном 7-12-62.

Відділ транспорту та зв’язку

УЖКГ та Б Ніжинської міської ради
Пам’ятка

про порядок врегулювання конфлікту інтересів міським (селищним, сільським) головою, секретарем та депутатами місцевої ради

(що може виникнути у зазначених осіб під час участі у розгляді, підготовці та прийнятті рішень місцевою радою)

Частиною 1 ст. 35 Закону України «Про запобігання корупції» передбачає, що особливості врегулювання конфлікту інтересів, який виник у діяльності окремих категорій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в тому числі депутатів місцевих рад, визначаються законами, які регулюють статус відповідних осіб та засади організації відповідних органів. Робота депутата міської (селищної, сільської ради) в даному питанні визначається нормами Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про запобігання корупції».

1. Особи, яких стосується ця пам’ятка - суб’єкти відповідальності:

- міський (селищний, сільський) голова;

- секретар місцевої ради;

- депутати місцевої ради;

- посадові особи місцевої ради.

2. Цю пам’ятку слід використовувати усім суб’єктам відповідальності у разі загрози виникнення реального або потенційного конфлікту інтересів під час їхньої участі у розгляді, підготовці та прийнятті рішень місцевою радою.

3. Ця пам’ятка не стосується випадків, коли суб’єкт відповідальності постановляє акти самостійно та/або вчиняє дії одноособово, а також випадків, коли депутат здійснює повноваження, не пов’язані із розглядом, підготовкою або прийняттям рішень місцевої радою.

4. Реальним конфліктом інтересів є суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

5. Потенційним конфліктом інтересів є наявність у особи приватного інтересу у сфері, в якій вона виконує свої службові або представницькі повноваження, що може впливати на об’єктивність чи неупередженість прийняття нею рішень, або вчинення чи не вчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

6. Приватним інтересом є будь-який майновий чи немайновий інтерес особи, у тому числі зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками з фізичними чи юридичними особами, у тому числі і тими, що виникають у зв'язку зі членством або діяльністю громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях.

7. Згідно з ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти відповідальності зобов’язані:

- вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів;

- повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів.

8. Відповідно до змісту ст. 59‑1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільський, селищний, міський голова, секретар, депутат сільської, селищної, міської ради, голова, заступник голови, депутат районної, обласної, районної у місті ради бере участь у розгляді, підготовці та прийнятті рішень відповідною радою за умови самостійного публічного оголошення про конфлікт інтересів під час засідання ради, на якому розглядається відповідне питання.

Отже, в ситуації потенційного чи реального конфлікту інтересів особи, уповноважені на виконання функцій місцевого самоврядування, можуть брати участь у розгляді, підготовці, прийнятті рішень відповідною радою за сукупності таких умов:

 • особа самостійно заявляє про конфлікт інтересів;
 • оголошення про конфлікт інтересів має бути здійснене публічно (про що вноситься відповідний запис до протоколу засідання ради);
 • оголошення про конфлікт інтересів здійснюється під час засідання ради, до початку розгляду питання, у вирішенні якого є приватний інтерес.

Таким чином, прийняття відповідних рішень (голосування) депутатом на засіданні місцевої ради може здійснюватися за умови дотримання правил врегулювання конфлікту інтересів, передбачених ст. 59‑1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

9. Неповідомлення суб’єктом відповідальності про наявність конфлікту інтересів у визначений законом спосіб правопорушенням, пов’язаним з корупцією, та карається у порядку, передбаченому ч. 1 ст. 172-7 КпАП.

10. Вчинення суб’єктом відповідальності дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів є правопорушенням, пов’язаним з корупцією, та карається у порядку, передбаченому ч. 2 ст. 172-7 КпАП.

Отже, у випадках, коли особа дізналася про наявність у неї конфлікту інтересів безпосередньо під час пленарного засідання, до початку розгляду питання, що викликає конфлікт інтересів по суті:

- не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів;

- вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.


На Чернігівщині активізована робота з протидії нелегальному обігу алкогольної продукції. Зокрема, діє відповідна міжвідомча регіональна робоча група. До її складу увійшли представники структурних підрозділів ОДА, виконкомів міст обласного значення, правоохоронних органів.Виконавчий комітет Ніжинської міської ради розраховує на небайдужість та активність жителів міста і звертається з проханням оперативно повідомляти про виявлені факти нелегального виробництва та обігу алкогольних напоїв. Інформацію можна надати за телефоном 102 або на «гарячу лінію» Департаменту агропромислового розвитку ОДА:(0462) 77-89-37.
Пам’ятка

щодо дотримання громадянами

Правил безпеки на залізничному транспорті

Аналіз випадів травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість випадків сталася внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, затверджених наказом МТУ від 19.02.1998 № 54, які зареєстровані в Мінюсті 22.07.1998 № 473/2913, а саме:

перехід залізничних колій у невстановлених місцях;

ходіння по залізничних коліях;

посадка та висадка на ходу поїзда;

підіймання на дахи поїздів, локомотивів та вагонів;

знаходження в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

Громадяни забувають про те, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки.

Всі випадки сталися внаслідок порушення самими потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті, а саме:

п.2.1. Пішоходам дозволяється переходити залізничні колії тільки у встановлених місцях (пішохідні мости, переходи, тунелі, переїзди тощо).

На станціях, де немає мостів і тунелів, громадянам належить переходити залізничні колії у місцях, обладнаних спеціальними настилами, біля яких встановлені покажчики "Перехід через колії".

п.2.2. Перед тим, як увійти в небезпечну зону (ступити на колію), потрібно впевнитись у відсутності поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо).

При наближенні поїзда до перону або платформи громадяни повинні стежити за звуковими сигналами, що подаються з локомотива, моторвагонного рухомого складу та іншого спеціального самохідного рухомого складу, уважно слухати оповіщення, що передаються по гучномовному зв'язку

п.2.3. При наближенні поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо) треба зупинитись поза межами небезпечної зони, пропустити його і, впевнившись у відсутності рухомого складу, що пересувається по сусідніх коліях, почати перехід.

Забороняється:

п.2.5. Ходити по залізничних коліях та наближатися до них на відстань менше п'яти метрів.

п.2.6. Переходити і перебігати через залізничні колії перед поїздом (або локомотивом, вагоном, дрезиною тощо), що наближається, якщо до нього залишилося менше ніж 400 м.

п.2.7. Переходити колію зразу після проходу поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо), не впевнившись, що по сусідніх коліях не пересувається рухомий склад.

п.2.9. На станціях і перегонах пролізати під вагонами і перелізати через автозчепи для переходу через колію.

п.2.10. Проходити по залізничних мостах і тунелях, не обладнаних спеціальними настилами для проходу пішоходів.

п.2.11. Пролізати під закритим шлагбаумом на залізничному переїзді, а також виходити на переїзд, коли шлагбаум починає закриватися.

п.2.12. На електрифікованих лініях підніматися на опори, а також торкатись до металевих проводів заземлення, які ідуть від опори до рейки.

п.2.14. Підніматися на дахи поїздів, локомотивів та вагонів, а також на конструкції мостів, освітлювальних вишок тощо.

Шановні громадяни, будьте обачливі !

Дотримання зазначених вимог вбереже Вас від фатальних випадків при знаходженні на території станцій та перегонах залізничного сполучення.

Пам’ятайте що гальмівний шлях поїздів від 600-800 метрів., а номінальна напруга в контактній мережі складає 27,5 тисяч Вольт (кВ).

З повагою, Адміністрація виробничого підрозділу Київська дирекція залізничних перевезень, Регіональної філії Південно-Західна залізниця.
ОГОЛОШЕННЯ

про набір кандидатів до Опікунської ради при Комунальному некомерційному підприємстві «Ніжинський міський пологовий будинок»

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!


Розпочинається прийом документів від фізичних та юридичних осіб на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування .

Основні характеристики об’єкта конкурсу:


1. Маршрут № 5 « Вул. Козача – залізничний вокзал»

На маршруті № 5 забезпечується робота 1 автобуса від 15 і більше місць для сидіння та обладнаного не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.


2. Маршрут № 14 «Залізничний вокзал – вул. Незалежності – вул. Космонавтів».

На маршруті № 14 забезпечується робота 6 автобусів від 21 і більше місць для сидіння та обладнані не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.


Для отримання інформації про умови конкурсу, строки прийняття документів, отримання бланків, місце, дата та час проведення засідання конкурсного комітету необхідно звертатися в відділ транспорту та зв’язку управління житлово - комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради, з 8:00 – 17:00 год. за адресою 16600, м. Ніжин, вул. Московська, 20 та за телефоном 7-12-62.
Відділ транспорту та зв’язку УЖКГ та Б Ніжинської міської ради

Я хочу розпочати власний бізнес в місті Ніжині

Державний інфо-сервіс StartBusinessChallenge надає покрокові інструкції з детальною інформацією про дозвільні документи, що Вам необхідні для реєстрації бізнесу.

https://sbc.regulation.gov.ua/city/29696

Шановні мешканці міста Ніжина!
Нагадуємо, що відповідно до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 31.10.2019 р. №355 «Про затвердження Порядку надання відомостей та видачі довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб», для отримання відомостей та довідок про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб заявник подає оригінали наступних документів:
1. Документ, що посвідчує особу заявника та інших осіб, що зареєстровані у житловому приміщенні ( паспорт громадянина України, свідоцтво про народження, посвідка на постійне проживання в Україні тощо);
2. Документ про право власності на житлове приміщення (договір купівлі - продажу, дарування, свідоцтво про право на спадщину, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, тощо);
У разі звернення за довідкою представником заявника додатково подаються:
1. Документ що посвідчує особу - представника;
2. Документ, що підтверджує повноваження особи - представника.
Враховуючи викладене, мешканці міста, які зареєстровані та проживають у житлових квартирах багатоповерхових будинків, що знаходяться на балансовому обліку комунального підприємства «Служба Єдиного Замовника», об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), які передали картотеку з питань реєстрації фізичних осіб до виконавчого комітету Ніжинської міської ради, можуть отримати зазначені відомості та довідки у відділі квартирного обліку, приватизації житла та ведення реєстру територіальної громади за адресою: м.Ніжин, вул.Небесної Сотні, 14 (ІІ поверх), каб.№1 (адміністративна будівля КП «СЄЗ»).
Довідки видаються : - понеділок, середа та четвер з 08-00 до 17-00 год. ( обідня перерва з 13-00 до 14-00 год.) - вівторок, четвер з 08-00 до 13-00 год.

Начальник відділу квартирного обліку,

приватизації житла та ведення реєстру

територіальної громади О.М.Лях


Про земельний форум


29 листопада поточного року в м. Київ (готель Україна, вул. Інституцька, 4) відбудеться перший земельний форум «Доступ до фінансів та лізингу».Це нова платформа, яка об’єднає експертів банківської та фінансової сфер, представників влади, аграрні підприємства та фермерські господарства, страхові та юридичні компанії для того, аби обговорити аспекти запровадження ринку землі, зосередившись на питаннях доступу до фінансових ресурсів, фінансових програмах, механізмах здешевлення кредитів сільськогосподарським товаровиробникам і т. д. Протягом форуму обговорюватимуться такі питання: •джерела та пошук джерел отримання фінансів для купівлі землі; •як отримати банківський кредит для придбання земельної ділянки;•вимоги до позичальника, страхування ризиків та оцінка землі як застави;•лізингові інструменти як додатковий спосіб придбання агротехніки та інші питання.Деталі та реєстрація за посиланням: http://bit.ly/2BAP2KDПросимо розповсюдити вищезазначену інформацію серед агровиробників, та тих хто цікавиться тематикою запровадження ринку землі.

Директор Юрій ТКАЛИЧ

Шановні ніжинці! Адміністрація КНП "Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги " повідомляє, що управління сімейними амбулаторіями знаходиться за адресою вул.Успенська, 2 (доросла поліклініка)
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ

до Плану реалізації у 2021-2023 роках Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2027 року
Робоча група з розробки Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року починає роботу над Планом з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку області до 2027 року. Найважливішим етапом розробки Плану є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії.Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку свого регіону, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проєкту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (форма додається).Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:1.Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.2.Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.3.Термін реалізації проєкту – не більше як 3 роки (2021 - 2023 роки).4.Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.5.Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається.6.Проєктна ідея стосується одного завдання із проекту Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2027 р. (ознайомтеся з переліком завдань у додатку до цього оголошення).
Проєктну ідею (заповнену форму) має бути надіслано не пізніше 20 жовтня 2019 року на адресу електронної пошти Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації der_аnа[email protected] з поміткою «До Плану реалізації Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь, будь ласка, за телефонами: 675-692, 774-493. Це оголошення, форма пропозиції ідеї проєкту, стратегічні, оперативні цілі та завдання Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року та інша інформація щодо цієї ініціативи розміщені на сайті Чернігівської обласної державної адміністрації: http://cg.gov.ua/ в Рубриці ОДА МЕНЮ - Галузева інформація - Стратегія регіонального розвитку - Проект Стратегії сталого розвитку Чернігівської області до 2027 року
За результатами відбору експертними групами кращі проєктні ідеї увійдуть до технічних завдань на проєкти регіонального розвитку Плану реалізації Стратегії.
Детальніше за посиланням:/announcement/396/do-20102019-nadati-propozits-do-planu-realzats-strateg.html

(27.09.2019)

З 1 жовтня 2019 року українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків

Монети 1, 2 та 5 копійок перестануть бути платіжним засобом в Україні та будуть вилучені з готівкового обігу з 1 жовтня 2019 року. Також з обігу поступово виводитиметься монета номіналом 25 копійок, яка поки залишиться платіжним засобом. Але ті монети номіналом 25 копійок, що потраплятимуть у банки, не повертатимуться назад у обіг і поступово їх ставатиме все менше. Про це сьогодні під час прес-брифінгу розповів заступник Голови Національного банку України Сергій Холод. "З 1 жовтня 2019 року українці більше не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення розрахунків готівкою, – сказав він. – Але це не привід для хвилювання. Упродовж наступних трьох років усі зможуть обміняти ці монети на монети та банкноти інших номіналів у банках та у Національному банку". Обміняти монети дрібних номіналів громадяни зможуть без обмежень та безкоштовно на монети та банкноти інших номіналів у сумах, кратних 10 копійкам, упродовж наступних трьох років:- продовж першого року з дати вилучення їх з обігу – до 30 вересня 2020 року включно – в усіх відділеннях українських банків;- продовж трьох років з дати вилучення їх з обігу – до 30 вересня 2022 року включно – у Національному банку та уповноважених банках (Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзенбанк Аваль).Вилучені з обігу монети номіналами 1, 2 та 5 копійок будуть утилізовані Національним банком через знищення на них мотивів зображень на спеціальному обладнанні, а метал піде на переплавку. Підсумовуючи Сергій Холод наголосив, що рішення про вилучення дрібних монет з обігу – це частина комплексного рішення з оптимізації номінального ряду банкнот та монет гривні. "У перспективі банкнотно-монетний ряд гривні скоротиться із 17 до 12 номіналів. Так він наблизиться до найпоширенішої світової практики: усього залишиться 6 номіналів монет та 6 номіналів банкнот. Це зробить готівкові розрахунки зручними, простими та комфортними", – пояснив він.Ключові причини та переваги вилучення з обігу монет дрібних номіналів:1.Зручність для користувачів.Надто велика різноманітність банкнот і монет призводить до плутанини в гаманцях та зайвого часу під час здійснення розрахунків. Завдяки цьому рішенню середня кількість монет на одного українця зменшиться на третину. Як наслідок, готівкові розрахунки стануть простішими. 2.Економічна доцільність.Монети номіналами 1, 2 та 5 копійок майже припинили відігравати істотну роль у розрахунках населення за товари та послуги. Крім того, суттєво зросла роль безготівкових розрахунків та змінилася поведінка споживачів. До того ж такі монети майже не повертаються з обігу до банківської системи.3.Економія для держави і бізнесу.Зокрема, вартість виготовлення монет 1, 2 та 5 копійок значно перевищує їхню номінальну вартість. Держава зможе економити понад 90 млн гривень на рік завдяки зменшенню витрат Національного банку на їхнє виготовлення та оброблення. До того ж заклади торгівлі, громадського харчування, транспорту та банки також не витрачатимуть кошти на інкасацію та обробку монет.Правила заокруглення:
Як наголосив директор Департаменту грошового обігу Національного банку Віктор Зайвенко, для полегшення готівкових розрахунків в Україні можуть застосовуватися правила заокруглення загальних (у чеку) сум розрахунків готівкою за товари (роботи, послуги) до сум, кратних 10 копійкам. Заокруглення відбуватиметься за простим математичним правилом:- якщо сума розрахунку закінчується на 1, 2, 3, 4 копійки, вона заокруглюється в бік зменшення до найближчої суми, яка закінчується на 0;- якщо сума розрахунку закінчується на 5, 6, 7, 8, 9 копійок, вона заокруглюється в бік збільшення до найближчої суми, яка закінчується на 0.Якщо йдеться про безготівковий розрахунок, то заокруглення не відбуватиметься. "Цей механізм є комфортним та не завдає незручності покупцям та продавцям. Досвід інших країн, які вводили подібні правила розрахунків, зокрема Угорщини та Чехії, свідчить про дотримання принципу справедливості при заокругленні", – зауважив він. З часу запровадження вказаного механізму у липні 2018 року низка підприємств торгівлі та сфери послуг надають покупцям чеки із зазначенням суми до заокруглення та після заокруглення, інші – використовують власні бонусні програми лояльності (індивідуальні гаманці), куди зараховуються решта копійок у разі згоди покупця.

Національний банк України

До уваги керівників підприємств м. Ніжина

Департамент економічного розвитку Чернігівської обласної державної адміністрації повідомив про проведення конкурсу «Краща інноваційна розробка», який проводиться з 28серпня по 20 вересня 2019 року.

До участі у конкурсі запрошуються науковці, інженерно-технічні працівники та винахідники, також приймаються колективні інноваційні розробки( винаходи0.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Документи на конкурс приймаються за адресою: 1400, м. Чернігів, вул. Преображенська,2 (ІІІ поверх), Агенція регіонального розвитку Чернігівської області .

Телефони для довідок: (0462) 669-311,669-636, 380957853715.

Більш детальну інформацію щодо умов проведення конкурсу та перелік необхідних документів можна отримати на офіційному сайті Чернігівської обласної державної адміністрації за посиланням htpp//cg.gov.ua/, рубрика Поточна діяльність/Оголошення (http://cg.gov.ua/index.php?id=3723&tp=0).

Відділ економіки виконавчого комітету

Ніжинської міської ради


08.08.2019

На межі банкрутства: з 20 серпня водоканали України можуть перейти на погодинну подачу води

З 1 липня повноцінно запрацювала нова модель ринку електроенергії, в результаті чого відбулось подорожчання електроенергії для підприємств на 25%. Ця ситуація стала критичною для галузей водопостачання та теплопостачання.

Проблемні питання обговорили на прес-конференції «Безперебійне водопостачання в Україні відміняється, або хто і навіщо доводить водоканали до банкрутства», яка відбулась 5 серпня в інформаційному агентстві «Укрінформ».

На заході були присутні: віце-президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Ольга Бабій, директор Асоціації «Укрводоканалекологія Олександр Шкінь, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, президент Асоціації «Теплокомуненерго Арсентій Блащук.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, регулює діяльність 100 водоканалів України. Але збільшивши тариф на електроенергію, регулятор не підняв тарифи на водопостачання та водовідведення. Через це тільки за липень водоканали понесли збитки у розмірі близько 200 млн гривень.

Основна причина подорожчання – встановлення нового тарифу на передачу електроенергії, який було збільшено з 6 до 37 копійок за кВт, тобто майже на 600%.

«В діях Національної комісії вбачаються ознаки статті 219 кримінального кодексу України – зумисне доведення до банкрутства великої групи комунальних підприємств. Через несвоєчасне регулювання вартості комунальних послуг і постійне підняття вартості електроенергії сьогодні 100% водоканалів несуть шалені збитки. За це хтось має понести відповідальність», – наголосила віце-президент Асоціації «Укрводоканалекологія» Ольга Бабій.

Водоканали та теплопостачальні підприємства не знаходяться у державній власності, а належать містам. Щоб не допустити припинення роботи водоканалів, міська влада дотує підприємства з місцевих бюджетів. Але робити це постійно просто неможливо.

До того ж, нові правила передбачають, що усі підприємства мають надавати передплату за електроенергію. В липні водоканали ще змогли назбирати кошти для авансових платежів, але коштів на передоплату у серпні підприємства вже не мають.

«Нас змушують сплачувати авансові кошти за електроенергію, натомість ми не маємо права брати гроші зі споживачів наперед, бо це заборонено законодавством. Складається враження, що цей ринок ввели спеціально для приватних енергокомпаній, щоб вони продовжували отримувати свої надприбутки», – сказав президент Асоціації «Теплокомуненерго» Арсентій Блащук. Він також додав, що з 2016 року регулятор наніс галузі теплопостачання збитків на 19 мільярдів гривень.

«Ми хочемо попередити: з 20 серпня деякі міста вимушені будуть перейти на почасову подачу води, щоб скоротити витрати на електроенергію. Якщо ж ситуація не буде вирішена шляхом законодавчого корегування, водоканали будуть відключати від електропостачання. Припинення водопостачання та водовідведення матиме непередбачувані техногенні та екологічні наслідки для міст України», – відзначила Ольга Бабій.

Якщо питання не буде вирішено комплексно до жовтня, відключення водоканалів від електрики призведе також до неможливості здійснювати теплопостачання в населених пунктах країни.

Асоціація «Укрводоканалекологія» вбачає 2 можливі шляхи вирішення проблеми:

1. Збільшити тарифи на водопостачання та водовідведення, а також теплопостачання на 20%.

2. Дозволити водоканалам та теплопостачальним підприємствам купувати електроенергію за ціною 1,68 грн.

У будь-якому випадку Національна комісія має терміново надати публічні заяви про те, що вона має намір робити, адже до сьогодні на жодне звернення Асоціації відповіді не було надано. Асоціація «Укрводоканалекологія» звернулася до прокуратури, Служби безпеки України, Ради національної безпеки і оборони України, Адміністрації Президента і Кабінету Міністрів з проханням терміново втрутитись в цю ситуацію.

За інформацією Асоціації водоканалів України
01.08.2019


До уваги мешканців приватного сектору, підприємців та керівників установ і організацій всіх форм власності!

Відділ зблагоустрою Ніжинської міської ради закликає активізувати роботу та швидко за короткий час викосити траву на всій території міста. До цієї справи необхідно підключитись всім без виключення суб’єктам господарювання та мешканцям міста. Викіс трави стає загальною справою територіальної громади Ніжина.

Стаття 22 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного добробуту» зобов’язує утримувати земельні ділянки та прилеглі території в належному санітарному стані не тільки органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, але й всіх громадян.

Згідно пунктів 11.5.1 – 11.5.4 Правил благоустрою території міста Ніжин, громадяни, а також суб’єкти господарювання всіх форм власності зобов’язані утримувати земельні ділянки та прилеглі території в належному санітарному стані в визначених межах, а саме:

- підприємства, окремо розташовані установи, організації, об’єкти торгівлі (торгові центри, окремо розташовані магазини), об’єкти побутового обслуговування, гаражі, автостоянки - 25м по периметру (якщо ближче розташована проїжджа частина вулиці – до краю проїжджої частини);

- кіоски, ларки, торговельні зупинкові комплекси, павільйо­ни, інші об'єкти роздрібної торгівлі, побутового обслуговування, МАФ, трансформаторні підстанції, магазини, офіси установ, організацій, які розміщені в прибудованих приміщеннях до житлових будинків або до інших спорудах – 15 м у кожний бік (якщо ближче розташована проїжджа частина вулиці, внутрішньо квартальної дороги – до краю проїжджої частини);

- багатоквартирні житлові будинки, включаючи ОСББ та ЖБК:

- по довжині - на довжину будинку плюс половина санітарного розриву із сусідніми будинками, у випадку відсутності сусідніх будинків - не більш 25 м;

- по ширині – 25м від фасаду будинку;

Нежилі приміщення в житлових будинках, розташовані в підвалах, цокольних і перших поверхах:

- по довжині - у створі по довжині займаних приміщень; з фасадної сторони -25метрів у кожний бік.

Власники приватних домоволодінь:

- по довжині - на довжину власної земельної ділянки;

- по ширині – від огорожі домоволодіння до краю проїжджої частини.

За порушення вищевказаних пунктів Правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність за ст.152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», яка передбачає накладення штрафу на порушника в розмірі від 340 до 1700 грн.

Відділ з благоустрою виконавчого

комітету Ніжинської міської ради

30.07.2019 р.


Шановні мешканці міста Ніжина!

Відповідно до Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» виконавчий комітет Ніжинської міської ради веде соціальний квартирний облік громадян.

Правом взяття на соціальний квартирний облік користуються громадяни України, які:

а.) не мають власного житла або мають право на поліпшення житлових умов відповідно до закону;

б.) середньомісячний сукупний дохід яких за минулий рік у розрахунку на одну особу менший від сумарної величини опосередкованої вартості наймання (оренди) житла в даному населеному пункті;

в.) внутрішньо переміщені особи, які не мають іншого власного житла для проживання на підконтрольній українській території або житло яких зруйновано (знищено) або пошкоджено до стану не придатному для проживання, внаслідок проведення антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей.

Взяття громадян на соціальний квартирний облік здійснюється за рішенням органу місцевого самоврядування за місцем проживання громадян, які мають право на отримання квартир, садибних (одноквартирних) житлових будинків з житлового фонду соціального призначення, після набуття ними повної цивільної дієздатності відповідно до закону. Для взяття на облік громадянин або уповноважена ними особа, що підтверджується завіреною в установленому законом порядку довіреністю, подає письмову заяву з наступними документами:

1.довідка про місце проживання та склад сім’ї (громадяни без визначеного місця проживання замість зазначеної довідки надають довідку про прийняття на обслуговування в заклад для бездомних осіб і довідку про реєстрацію місця проживання/перебування особи);

2.копії документів, що посвідчують особу громадянина та членів його сім’ї;

3.копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера громадянинові та членам його сім’ї;

4.копії документів, що підтверджують право громадянина та членів його сім’ї на надання пільг під час взяття на облік;

5.довідки про доходи громадянина та членів його сім’ї за попередній рік;

6.відомості про вартість майна, що перебуває у власності громадянина та членів його сім’ї на момент взяття на соціальний квартирний облік .

За додатковою інформацією просимо звертатися до відділу квартирного обліку, приватизації житла та ведення реєстру територіальної громади виконавчого комітету Ніжинської міської ради за адресою: м.Ніжин пл. Івана Франка каб.№48 або за телефоном 7-15-00 .


Начальник відділу квартирного обліку,приватизації житла та ведення реєстру територіальної громади


29.07.2019Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» проводить у 2019 році конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» (далі – конкурс).

Термін прийому заявок продовжено до 4 жовтня 2019 року. Оновлена інформація – на офіційному вебсайті Міністерства: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevohosamovryaduvannya/konkurs/konkurs-krashhi-praktiki-mistsevogo-samovryaduvannya-u2019-rotsi/

З питань проведення конкурсу просимо звертатися за телефонами: (044) 303 99 16 (внутрішні 112, 113, 114); (044) 590 47 76.


18.07.2019

Додаток 3

до рішення виконавчого комітету

Ніжинської міської ради

від 11 липня 2019 року № 221


Інформаційне повідомлення

про проведення аукціону для продажу нежитлової будівлі «лазня»,

що розташована за адресою: м.Ніжин, вул.Козача,3

Інформація про об’єкт приватизації:

Найменування об’єкта: нежитлова будівля «лазня» загальною площею 2319,7 кв.м.

Адреса місцезнаходження: 16600, Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Козача,3.

Характеристика об’єкта: нежитлова двоповерхова цегляна будівля колишньої лазні. Група капітальності І. Будівля знаходиться в центральній зоні міста. Стан конструктивних елементів будівлі та приміщення – незадовільний.

Збудована будівля в 1989 році, розташована на земельній ділянці кадастровий номер 7410400000:03:010:0006, площею 0,2626 га.

Комунікації відключені та демонтовані.

Балансоутримувач: Комунальне підприємство «Оренда комунального майна», код ЄДРПОУ 25932160, місцезнаходження якого: 16600, Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Яворського, 3. Контактна інформація: телефон (04631)7-14-12, час роботи з 08:00 до 17:00 години, обідня перерва з 13:00 до 14:00 години, крім суботи та неділі, електронна пошта [email protected] .

Інформація про аукціон:

Спосіб приватизації: аукціон без умов, що буде проведено в електронній торговій системі «ПРОЗОРО.ПРОДАЖІ».Адреса веб-сайтуhttps://prozorro.sale/.

Дата проведення аукціону 14 серпня 2019 року, час проведення визначається електронною торговою системою автоматично.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні із зниженням стартової ціни встановлюється електронною системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19:30 год до 20:30 год дня, що передує дню проведення аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16:15 до 16:45 дня проведення електронного аукціону.

Потенційні покупці зобов’язані подати разом із заявами документи на участь у приватизації, визначені ч. 1, ч. 7 ст. 14 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна».

Інформація про умови на яких здійснюється приватизація:

Приватизація об’єкта здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 (зі змінами).

Покупець об’єкта має відповідати вимогам, передбаченим ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Аукціон без умов

Стартова ціна – 2271288,00 грн. без урахуванням ПДВ.

Крок аукціону – 22712, 88 грн.

Розмір гарантійного внеску - 227128,80 грн.

Розмір реєстраційного внеску – 834,60 грн.

На остаточну ціну продажу об’єкта нараховується ПДВ і включається до вартості об’єкта.

Аукціон із зниженням стартової ціни

Стартова ціна – 1135644,00 грн. без урахуванням ПДВ.

Крок аукціону – 11356,44 грн.

Розмір гарантійного внеску - 113564,40 грн.

Розмір реєстраційного внеску - 834,60 грн.

Період подання цінових пропозицій - 21 день.

На остаточну ціну продажу об’єкта нараховується ПДВ і включається до вартості об’єкта.

Аукціон за методом покрокового зниженням стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій

Стартова ціна – 1135644,00 грн. без урахуванням ПДВ.

Крок аукціону – 11356,44 грн.

Розмір гарантійного внеску - 113564,40 грн.

Розмір реєстраційного внеску - 834,60 грн.

Період подання цінових пропозицій - 21 день.

Кількість кроків - 10.

На остаточну ціну продажу об’єкта нараховується ПДВ і включається до вартості об’єкта.

Додаткова інформація:

Банківські реквізити на які оператори електронних майданчиків перераховують гарантійні та реєстраційні внески потенційних покупців

Одержувач: Виконавчий комітет Ніжинської міської ради

Рахунок № (для перерахування реєстраційного внеску) 37181035029658

Рахунок № (для перерахування гарантійного внеску) 37329035029658

Банк одержувача: ГУДКСУ у Чернігівській області

МФО 853592

Код ЄДРПОУ 04061783

Банківські реквізити на які переможець аукціону перераховує кошти за придбаний об’єкт:

Одержувач: Виконавчий комітет Ніжинської міської ради

Рахунок № 37181035029658

Банк одержувача: ГУДКСУ у Чернігівській області

МФО 853592

Код ЄДРПОУ 04061783

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщено за посиланням :https://prozorro.sale/.

Гарантійні та реєстраційні внески сплачуються на рахунок оператора електронного майданчика, на якому потенційний покупець зареєструвався на участь в аукціоні.

Організатор аукціону: Виконавчий комітет Ніжинської міської ради Чернігівської області, код ЄДРПОУ 04061783, місцезнаходження якого: 16600, Чернігівська обл., м. Ніжин, площа імені Івана Франка, буд.1. Адреса веб-сайтуwww.nizhynrada.gov.ua.

Додаткову інформацію щодо об’єкта приватизації можна отримати у відділі з управління та приватизації комунального майна виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області, за адресою: 16600, Чернігівська обл., м. Ніжин, площа імені Івана Франка, буд.1, к. 49 та 53, телефон (04631)7-13-02, 7-16-41, час роботи з 08:00 до 17:00 години, обідня перерва з 13:00 до 14:00 години, крім суботи та неділі, електронна пошта [email protected] .

Ознайомитись з об’єктом можна у робочі дні 8:00 до 17:00 години (за винятком обідньої перерви з 13:00 до 14:00 години), за попередньою домовленістю, за його місцезнаходження.

Переможець аукціону після оформлення права власності на об’єкт повинен оформити право користування земельною ділянкою (кадастровий номер 7410400000:03:010:0006, площа 0,2626 га, що розміщена за адресою: м.Ніжин, вул. Козача,3) відповідно до діючого законодавства.

Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Дата та номер рішення про затвердження умов продажу об’єкта приватизації: Рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 11 липня 2019 року № 221.

Унікальний код, присвоєний об’єкту торговою системою:

UA-AR-P-2019-01-02-000001-2

Єдине посилання на веб-сторінку, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронних майданчиків: https://prozorro.sale/.

Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 № 432 ( зі змінами).Шановні читачі! Повідомляємо Вас, що в бібліотеці - філії №2 Ніжинської міської ЦБС організовано виставку нових надходжень «Зупинись на хвилинку - подивись на новинку».Тематика книг різноманітна. Загалом, бібліотечний фонд поповнився на 111 примірників нових надходжень.

Чекаємо Вас за адресою: вул. Незалежності 40А


До уваги виробників продовольчих та промислових товарів !!!!

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради повідомляє, що на виконання заходів обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням сьомої сесії Чернігівської обласної ради сьомого скликання від 20.12.2016 №6-7/VII (зі змінами), в області з 12 липня по 11 серпня 2019 року планується проведення щорічного обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини» - 2019 (далі – Конкурс).

Про оголошення початку Конкурсу буде повідомлено на офіційних сайтах Чернігівської обласної державної адміністрації та Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

З умовами та строками проведення Конкурсу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Чернігівщина, купуй рідне».

Зацікавлених осіб щодо участі у Конкурсі, просимо в термін до 15 липня 2019 року повідомити відділ економіки виконавчого комітету Ніжинської міської ради (площа імені Івана Франка,1, кім. 57, тел. 2-53-36, e-mail: [email protected] )

Відділ економіки

« Виконавчий комітет Ніжинської міської ради інформує:

Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів
містобудівної документації на місцевому рівні»,затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011, 25червня 2019 року, 15-00 у малому залі міськвиконкому( м.Ніжин, пл.І.Франка,1) відбудуться громадські слухання містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) по вул.Чернігівська,30 в м. Ніжині.»

Відділ містобудування та архітектури


Запрошуємо усіх бажаючих СТВОРИТИ ОСББ в літню школу !!!

Під час навчання Ви отримаєте консультації по проведенню установчих зборів, зразки необхідних документів, супровід до моменту реєстрації та налагодження роботи новоствореного ОСББ.Зустріч відбувається щосереди о 16-00 у малому залі Ніжинської міської ради (1 поверх).


За детальною інформацією звертатися за адресою:

пл. І. Франка, Ніжинська міська рада, каб. 9 Б.


Телефон: (068) 377 17 73 або (067) 994 28 57.Шановні мешканці

багатоквартирних житлових будинків

м. Ніжина!!!
Рішенням 54 сесії VII скликання Ніжинської міської ради від 24.04.2019 року №2-54/2019 затверджена міська цільова програма підтримки співвласників багатоквартирних будинків та капітального ремонту житлового фонду міста Ніжина на 2019 рік.Для визначення об’єкту, на умовах співфінансування з міського бюджету, для виконання робіт по капітальному ремонту житлового фонду буде проведено конкурс. Для участі в конкурсі, щодо отримання фінансової підтримки з міського бюджету необхідно:-виготовити за власні кошти кошторисну документацію та/або ПВР (вартість виконання робіт, згідно зведеного кошторисного розрахунку, на об’єкт повинна складати не менше ніж 100 000 грн.) та у встановленому порядку провести її експертизу (проходження експертизи необхідно виконувати після проходження конкурсу) за власні кошти мешканців;-надати до управління житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради заявку на участь у конкурсі за підписом керівника (іншої уповноваженої рішенням загальних зборів особи) та кошторисну документацію та/або ПВР до 27.06.2019 року (включно).
Для ОСББ та ЖБК необхідно надати належним чином завірені копії наступних документів:1. Статут ОСББ (ЖБК);2. Свідоцтво про державну реєстрацію ОСББ (ЖБК), а у разі, якщо воно не видавалося, – витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;3. Рішення загальних зборів ОСББ (ЖБК) про участь у Програмі;4. Документи, що посвідчують особу та повноваження керівника ОСББ (ЖБК) (рішення установчих зборів про утворення органів управління та обрання керівника), або іншого представника (рішення загальних зборів ОСББ (ЖБК), довіреність на представництво інтересів.Для управителя багатоквартирного будинку надати належним чином завірені копії наступних документів:1. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;2. Свідоцтво платника податків;3. Договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком підписаний між управителем та співвласниками (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 року за №712);4. Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку. Послуги з нагляду за виконання будівельних робіт (проведення технічного нагляду по об’єкту) оплачуються мешканцями в повному обсязі.Договір на виконання робіт буде укладено тільки при умові надходження коштів на рахунок управління ЖКГ та будівництва.

Управління ЖКГ та будівництва

Ніжинської міської ради

вул. Московська, б. 20


Виконавчий комітет Ніжинської міської ради інформує:

Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011,

з 03.06.2019 року розпочинається оприлюднення містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Чернігівська,30 в м. Ніжині».

Розробник: Архітектурна співавторська проектна організація «АСПО», кваліфікаційний сертифікат, серія АА №001111.

Замовник: Виконавчий комітет Ніжинської міської ради (юридична особа).

Підстава:рішення сесії Ніжинської міської ради №22-55/2019 від 22.05.2019 «Про надання дозволу на розроблення проекту детального планування території по вул.Чернігівська,30 в м.Ніжині».


Даний проект знаходиться у відділі містобудування та архітектури Ніжинської міської ради (м. Ніжин, пл. Івана Франка,1 кім. 9А). Відповідальна: начальник відділу містобудування та архітектури - головний архітектор виконавчого комітету Ніжинської міської ради Мироненко В.Б.

Терміни оприлюднення: з 03.06.2019р. по 03.07.2019р.


Пропозиції до органу самоврядування (м.Ніжин,вул.Івана Франка,1,кім.10, кім.32) щодо оприлюднення містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Чернігівська,30 в м. Ніжині»: у вказані вище терміни мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території м. Ніжина;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території м. Ніжина;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території м. Ніжина;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію м. Ніжина;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними вказаними вище пунктами або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду. Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил».


відділ містобудування та архітектури

Ніжинської міської ради
ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт дорожнього покриття вулиці Незалежності, з 8:00 години 30 травня 2019 року буде змінено маршрут руху автобуса № 14. На час проведення робіт рух автобуса буде здійснюватися по вулицям Незалежності – Ватутіна – Ніжатинська – Синяківська – Василівська та у зворотному напрямку. Рух транспортних засобів на ділянці вулиці Незалежності, від перехрестя з вулицею Б. Хмельницького до перехрестя з вулицею Синяківська, заборонено.

Відділ транспорту та зв’язку УЖКГ та БКОНКУРС НА ОБ`ЄКТИ Згідно з рішенням комісії з погодження розміщення тимчасових споруд та засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі на об’єктах благоустрою оголошено конкурс на 3 об’єкти благоустрою за адресою: вул. Шевченка, 110-Б (навпроти кафе «Прохлада») орієнтовною площею по 12 кв.м. кожен, щодо розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. Комісія з погодження розгляне пропозиції замовників, надані на засідання комісії в запечатаних конвертах у їх присутності. Переможцем буде той, хто запропонував найбільшу ціну за 1 кв.м., але не меншу, ніж з розрахунком пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою (300,46 грн./міс. за 1 кв.м. з ПДВ). Заяви для участі в конкурсі (з повним пакетом документів на розміщення тимчасового об’єкта) приймаються по 05.06.2019 року в каб. №10 виконавчого комітету Ніжинської міської ради. Телефон для довідок: (04631) 7-14-12. Додаткова інформація за адресою: м. Ніжин, вул. Яворського, 3.

Уповноважений орган КП «Оренда комунального майна»


Оголошено конкурс громадських проектів на 2020 рік

На виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада», затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 10.09.2015, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації оголошує проведення конкурсу проектів для інститутів громадянського суспільства на 2020 рік.

Програмою на проведення конкурсу проектів у 2020 році передбачено 350 тисяч гривень. Загальний фонд конкурсу визначатиметься після затвердження обласного бюджету на 2020 рік.

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі в конкурсі, становить 30 тисяч гривень.

Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за півроку до оголошення конкурсу.

Конкурсні пропозиції приймаються з 29.03.2019 до 29.08.2019 включно, щоденно, крім суботи, неділі за адресою: 14000, м. Чернігів, Шевченка, 7, каб. 2, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 13:00 год. до 14:00 год.

Більш детальна інформація про проведення конкурсу знаходиться за посиланням: http://cg.gov.ua/index.php?id=28034&tp=1 (рубрика «Конкурси проектів для ІГС» на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації).

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (0462) 67-86-94.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
До уваги виборців!

22 лютого 2019 року пройшла державну реєстрацію

окружна виборча комісія з виборів Президента України 31 березня 2019 року

в територіальному виборчому окрузі № 209

Виборча комісія розташована за адресою: м. Ніжин, вул. Батюка, 16

Графік роботи комісії: з 9.00 до 18.00 щодня

тел. (04631) 2-54-87
До відома мешканців багатоповерхових будинків


Згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» №2119-VIII від 22.06.2017р. (далі – Закон) розрахунки за послуги водопостачання та водовідведення здійснюються на підставі приладів комерційного обліку Всі багатоповерхові будинки будуть обладнані лічильниками комерційного обліку(будинковими лічильниками)

З текстом Закону можна ознайомитися за посилання https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2119-19

Адміністрація КП «НУВКГ»

До відома споживачів!

Роз’яснюємо, що у зв’язку з набранням чинності Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» №2119-VIII від 22.06.2017р. внесено низку змін до законодавчих актів України, зокрема до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо застосування штрафних санкцій до порушників-споживачів вимог Правил користування водою без приладів обліку, порушення вимог щодо комерційного обліку питної води, а також за викрадення води шляхом її самовільного використання.

Адміністрація КП «НУВКГ»

До відома мешканців приватного сектора

На підставі Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» №2119-VIII від 22.06.2017р., Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» №2918-III від 10.01.2002 року, Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Вам необхідно самостійно в точці розподілу послуги водопостачання (на межі балансової належності мереж Водоканалу та споживача), або за згодою Водоканалу в місці входу водопровідного вводу на територію подвір’я або будинку встановити прилад обліку води.

Адміністрація КП «НУВКГ»01.12.2020

Благодійна допомога

Завантажити

17.06.2021

До уваги пасічників та суб'єктів господарювання Ніжинської територіальної громади!

Завантажити