ОГОЛОШЕННЯ

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності !

 

Розпочинається прийом документів від фізичних та юридичних осіб на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування .

1. Найменування організатора та робочого органу – Виконавчий комітет Ніжинської міської ради та відділ транспорту та зв’язку управління житлово – комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради.

2. Основні характеристики об’єкта конкурсу:

2.1. Маршрут № 8 «Залізничний вокзал – ВАТ «Заводоуправління будматеріалів / залізничний вокзал – вул. Космонавтів»

На маршруті № 8 забезпечується робота 4 автобуса від 20 і більше місць для сидіння та обладнаного не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.

2.2. Маршрут № 17 «село Переяслівка – село Кунашівка – залізничний вокзал»

На маршруті № 17 забезпечується робота 1 автобуса від 20 і більше місць для сидіння та обладнаного не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.

3. Умови конкурсу

Вимоги до рухомого складу:

   - сертифікований, допущений до перевезення пасажирів;

   - зареєстровані відповідно до чинного законодавства;

   - які перебувають у належному технічному стані, з наданням діагностичних карт;

   - пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів;

Вартість проїзду:

   - у відповідності до діючого рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради про затвердження тарифів.

Перевезення пасажирів:

   - у відповідності до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради;

Визначення переможця:

   - у відповідності до постанови КМУ №1081 від 03.12.2008 р.

Резерв транспорту:

   - відповідно до п.12 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою КМУ № 1081 від 03.12.2008 р. але не менше, ніж передбачено додатком до рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради № 394 від 22 грудня 2020 р.

Додаткові умови конкурсу: відповідно до п. 10 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 та ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» перевізник зобов’язаний:

- встановити засоби GPS-моніторингу, з подальшим підключенням їх до системи, визначеної Організатором, забезпеченням належної експлуатації та постійної роботи встановлених засобів GPS-моніторингу, а також ремонтом, модернізацією та заміною; передати усі майнові та немайнові права на GPS-дані про роботу автобусів, отримані в результаті надання послуг з перевезення пасажирів відділу транспорту та зв’язку Ніжинської міської ради, упродовж 2 місяців з дати, яка буде визначена рішенням Організатора;

- встановити обладнання для внутрішнього та зовнішнього озвучування маршрутів та зупинок громадського транспорту на автобуси, які пропонуються для роботи на маршрутах, що є об’єктами конкурсу, упродовж 1 місяця з дати, яка буде визначена рішенням Організатора;

- встановити автоматизовані системи безготівкової оплати проїзду на автобуси, які пропонуються для роботи на маршрутах, що є об’єктами конкурсу, упродовж 6 місяців з дати, яка буде визначена рішенням Організатора;

- забезпечити утримання кінцевих зупинок відповідного маршруту у належному санітарному стані та розміщення на них розкладів руху своїх маршрутів.

Перевізник-претендент зобов’язаний надати підтвердження можливості виконання Додаткових умов конкурсу (письмове зобов’язання довільної форми).

 

4. Порядок одержання необхідної інформації про об’єкт конкурсу – з оголошення та за адресою: 16600, м. Ніжин, вул. Московська, 20, відділ транспорту та зв’язку управління житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради, тел. 7 – 12 – 62.

5. Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі –  28 грудня 2021 року до 11:00 годин.

6. Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі – відділ транспорту та зв’язку управління житлово комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради, з 8:00 – 17:00 год.; 16600, м. Ніжин, вул. Московська, 20. Прийом документів з 8:00 до 11:00.

7. Місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсі – відділ транспорту та зв’язку управління житлово комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради, щоденно, крім вихідних, з дня опублікування оголошення до 24 грудня 2021 року, з 8:00 до 11:00 години.

8. Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету – малий зал виконкому міської ради (16600 м. Ніжин, пл. І. Франка, 1),  21 січня  2022 року о 10:00.

9. Розмір плати за участь у конкурсі – 2700 грн. (згідно з рішенням виконкому міської ради ).

10. Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: (04631) 7 – 12 – 62.

 

 

 

 

 

Начальник відділу транспорту та зв’язку

УЖКГ та Б Ніжинської міської ради                                                             Віктор КАРПЕНКО

___________________________


__

ПОВІДОМЛЕННЯ
З проєктами Стратегії, звітом про CEO можна ознайомитися в секторі інвестиційної діяльності відділу економіки та інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Ніжинської міської ради за адресою: Чернігівська область, місто Ніжин, площа імені Івана Франка,1, каб. 49  або за посиланням: https://nizhynrada.gov.ua/nmr/miska-gromada/gromadski-obgovorennya/strategiji-rozvitku-nizhinskoji-miskoji-ob-yednanoji-teritorialnoji-gromadi-2027-r
Зауваження і пропозиції до проєктів Стратегії, звіту про CEO надавати до сектору інвестиційної діяльності відділу економіки та інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Ніжинської міської ради на адресу: Чернігівська область, місто Ніжин, площа імені Івана Франка,1, каб. 49, електронна пошта: nizhyn_invest@ukr.net

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ НІЖИНСЬКОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2021–2027 РОКИ ТА ЗВІТУ  ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Повна назва документу державного планування: Стратегія розвитку Ніжинської  територіальної громади на 2021–2027 роки (далі Стратегія).

Мета Стратегії полягає у вирішенні спільних проблем та реалізації спільних завдань щодо ефективного розвитку продуктивних сил громади, раціонального викори­стання ресурсного потенціалу, створення комфортних умов життя населення, забезпечення екологічної безпеки та вдо­сконалення територіальної організації суспільства.

Стратегія затверджуються рішенням Ніжинської міської ради.

Громадське обговорення проектів Стратегії та зві­ту про стратегічну екологічну оцінку (далі ‒ Звіт про CEO) проводиться у формі надання письмових зауважень і пропо­зицій (у тому числі в електронному вигляді) з 17 листопада  2021 року до 17 грудня 2021 року. Проведення відкритого обговорення

Транскордонні консультації в рамках зазначеної процеду­ри стратегічної екологічної оцінки не проводяться.

Додатки:

Проект Стратегії розвитку Ніжинської  територіальної громади на 2021–2027 роки

Зві­т про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Ніжинської  територіальної громади на 2021–2027 роки

 

_________________________________________

12 листопада 2021р. о 10.00-11.30 відбудеться вебінар на тему: «Актуальні питання напередодні закриття фінансового року» за участі представників Головного управління ДПС у Чернігівській області та Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

Вебінар проводитиметься на платформі Zoom.

Для участі у заході запрошуємо 12 листопада о 10.00 перейти за посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/84946016564?pwd=SGc0TmFQckxObitRWURtWFFxdmx0QT09
Ідентифікатор конференції: 849 4601 6564

Код доступу: 371111

 

________________________

Оголошення щодо визнання спадщини відумерлою
 

У порядку передбаченому законодавством України,  Ніжинська міська ради Чернігівської області, повідомляє, що до Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області, готуються документи та буде подано заяву про визнання спадщини - відумерлою, за Коваль Антоніною Григорівною (померла 06.01.2012р.), яка проживала та була зареєстрована за адресою:           місто Ніжин, вулиця Журавська (Червоноармійська), будинок 3.
У випадку наявності спадкоємців умерлої просимо звернутися та повідомити Управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради Чернігівської області за адресою: м.Ніжин, вулиця Овдіївська, будинок 5.
 
______________________________

Оголошення про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

 

Відповідно до ст. 335 Цивільного кодексу України, на підставі рішення Ніжинської міської ради від 19.08.2021 року № 29-12/2021, органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, взяти на облік безхазяйні квартири: №13, загальною площею 13,4 кв.м. та  №18, загальною площею 10,8 кв.м., у будинку квартирного типу за адресою: Чернігівська обл., м. Ніжин, вулиця Прилуцька, будинок 10.

Власникам з документами, що підтверджують право власності на вищевказане майно, необхідно звернутися до Управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради ( м. Ніжин, вул. Овдіївська, буд. 5, каб. 3) протягом року з дня оприлюднення цього оголошення.

Управління комунального майна та земельних відносин Ніжинської міської ради Чернігівської області

 __________________________

Оголошення про проведення громадських обговорень проєкту Стратегії розвитку Ніжинської терит оріальної громади на 2021-2027 роки 

Запрошуємо до обговорення проєкту Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади на 2021-2027 роки. Зустріч відбудеться 24.09.2021 року (п'ятниця) о 14-00 в малому залі виконачого комітету Ніжинської міської ради.


______________________________________________

Оголошення про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Ніжинської міської ради

   

      Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР від 11.12.84                 № 470  з 01 жовтня 2021 р. по 31 грудня 2021р. проводиться щорічна перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Ніжинської міської ради.

    Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, будуть  внесені до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов .

 

Для перереєстрації необхідно надати:

  1. Довідку  про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена родини, який перебуває на квартирному обліку  (для громадян, які в 2021 році таку довідку не надавали, та для громадян в складі родин, яких сталися зміни після надання  останньої довідки );

  2. Копію ідентифікаційного кода на кожного члена родини, який перебуває  на квартирному обліку (для громадян, які раніше такий номер не надавали);

  3. Копії паспортів кожного члена родини, який перебуває на квартирному обліку (1, 2 та всі сторінки реєстрації);

  4. Копії свідоцтв про народження неповнолітніх членів родини, які перебувають на квартирному обліку;

  5. Копію свідоцтва про право власності на житло (договору куплі-продажу, дарування, спадщини) (для громадян, які раніше такі відомості не надавали);

  6. Копії свідоцтв про одруження (народження дітей) та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім'ї.

 

        Прийом документів здійснюється понеділок - п’ятниця з 8-00 год. по             17-00 год. ( обідня перерва з 13-00 год. по 14-00 год.) у відділі квартирного обліку та приватизації житла виконавчого комітету Ніжинської міської ради  каб. № 48 за адресою; м.Ніжин пл.Івана Франка, буд.1.

 

Начальник відділу квартирного обліку 

та приватизації житла                                                                     Оксана ЛЯХВідділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ніжинської міської ради інформує:

     

з 26.08.2021року розпочато проекктування  містобудівної  документації: «Розроблення генеральних планів с.Переяслівка, с.Наумівське та с.Паливода Ніжинського району, Чернігівської області», 

Розробник: ТОВ «ДЗК+», сертифікат серія АА 002406, ГАП Бачинський Віктор Миколайович(14000, м.Чернігів, вул.Гетьмана Полуботка,6а).

Замовник: Виконавчий комітет Ніжинської міської ради(юридична особа).

Підстава:рішення сесії Ніжинської міської ради №22-9/2021, №21-9/2021, №23-9/2021  від 23.04.2021  «Про розроблення містобудівної документації...»