Новорічне свято в будинку культури

Рішенням виконавчого комітету Ніжинської міської ради було організовано привітання дітей соціально уразливих категорій з новорічними та різдвяними святами.

У неділю, 29 грудня, за сприяння Ніжинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді діти з функціональними обмеженнями віком до 14 років та їхні батьки із числа клієнтів Центру відвідали казкову виставу в Ніжинському міському будинку культури й отримали солодкі новорічні подарунки.

Яскраве радісне свято підготував творчий колектив працівників будинку культури із залученням дитячих художніх колективів міста. Малеча і дорослі глядачі мандрували разом із казковими героями, переймаючись подіями, що відбувались на сцені, та переконуючись в одвічній перемозі добра. А потім дітвора охоче фотографувалась біля красуні ялинки на згадку про цікаву зустріч із Дідом Морозом та Снігуронькою.

Міський центр соціальних служб щиро вітає всіх ніжинців із новорічними і різдвяними святами та зичить їм родинного тепла, миру й злагоди у новому, 2014 році. Нехай міцними і дружними будуть наші сім'ї, здоровими та щасливими - усі наші діти, нехай зростають вони у затишку рідних домівок, зігріті душевним теплом та батьківською любов'ю!