Молодіжний центр

 


______________________________________________________________________________________________________________________________________________
Ділимось спогадами про нереально крутий Всеукраїнський семінар-тренінг молодіжних працівників «Не конференція молодіжних працівників», на якому нашу команду представляла директорка НММЦ Анжеліка Тимченко.
Цікаво що там було?
Отож, з 18 по 20 вересня 2020 року у м. Вінниці у Вінницькому обласному молодіжному центрі "Квадрат" зібралися молодіжні працівники та працівниці, які вже встигли продемонструвати свої досягнення та результати робити завдяки навчанню за програмою «Молодіжний працівник», для того щоб простратегувати майбутнє Асоціації молодіжних працівників. Усі учасники заходу взяли активну участь в обговоренні актуальних питань молодіжної політик, дізнались інформацію про нові можливості для співпраці молодіжних працівників від запрошених гостей.
Також, говорили про нові підходи та визнання молодіжних працівників, що закладено в проект Закону України «Про основні засади молодіжної політики України».
Ще, кожен мав змогу подискутувати на тему «Стан національної молодіжної політики в Україні, новини від Міністерства молоді та спорту України» разом із Державним секретарем Кабінету Міністрів України Олександром Яремою, заступницею Міністра молоді та спорту Мариною Попатенко, Євгеном Бондаренко - в.о. Директора Всеукраїнського молодіжного центру .
А завдяки виконавчому директору ІСАР «Єднання» Володимиру Шейгусу майбутні члени Асоціації молодіжних працівників України змогли розробити кращу структуру та подбати про оргрозвиток асоціації.

Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнський молодіжний центр, Асоціація Молодіжних працівників України - АМПУ


_________________________________________________________________________________________________________________________________________
«Побачив? Прибери!»
19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу прийняла участь у найбільшій осінній акції приуроченій Всесвітньому дню прибирання «World Cleanup Day».
Для Ніжина та ніжинців акція також не пройшла даремно. 
У нашому місті в рамках акції під керівництвом Всеукраїнського молодіжного руху "Let's do it, Ukraine" активісти прибирали 7 основних локацій, де зібрали не мало сміття, зокрема:
-У Графському парку, на чолі з координаторкою Світланою Бутенко, було зібрано 143 кг. сміття. 
-На узбіччі р.Остер, Набережній та НДУ імені М.Гоголя разом з координаторкою Юлією Кузьменко активісти зібрали 104,5 кг сміття. 
-По вул.Незалежності, навпроти парка Незалежності  працівники цеху прибиральників міста разом з координатором Андрієм Гомоляком прибрали цілу вантажівку сміття. 
-На локації з умовним позначенням «ТПО», яку координував Роман Гомоляко, було зібрано 47.5 кг. Сміття. 
-Алла Євтушенко координувала локацію біля теплотраси, що знаходиться поряд спортзали ЗОШ №9, та де під час прибіранн було зібрано 25 пакетів пластику, що дорівнює 75 кг. відходів. 
-Пройшовшись лісом по вул.Прилуцька, на чолі з координаторкою Юлією Стрілець, команда активістів зібрала 100 кг сміття. 
-А «переможцем» (як би це сумно не звучало) у кількості зібраного сміття стала лісосмуга на залізничному вокзалі, яку координувала Анастасія Щербина, прем'єр-міністр Ліги старшокласників. Саме на цій локації було зібрано аж 235 кг сміття. 

Локальні координаторки від Let's do it, Ukraine - Анжела Тимченко та Світлана Цюрток підбили загальні підсумки цьогорічного прибирання в місті Ніжин і ось такій результат ми отримали: 
-Усього долучилися до нашого прибирання 60 учасників.
-Ми зібрали 895 кг сміття.
+На переробку з нього піде - 665 кг. 
-Наймолодший учасник- екоактивістка, якій 2 рочки. 
-Найстарший екоактивіст мав поважний вік - 71 рік.

Бажаємо всім бути екосвідомими та здоровими. 

Організатори акції в Ніжині - Ніжинський міський молодіжний центр, ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді", Ліга старшокласників м.Ніжина, КП ВУКГ. Акція неполітична та нерелігійна. Це найбільша всесвітня соціально-екологічна акція!!!


____________________________________________________________________________________________________________________________________

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІДЕРСЬКА АКАДЕМІЯ ДЛЯ КООРДИНАТОРІВ ПРИБИРАНЬ ТА WORLD CLEANUP DAY 2020 від Let's do it, Ukraine, Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського молодіжного центру відбулась з 4 по 6 вересня в столиці України.
Ніжин на Академії представила Анастасія Щербина, Прем'єр-міністр Ліги старшокласників м.Ніжина, волонтерка КЗ Ніжинський міський молодіжний центр.
Під час робочих сесій учасники дізнались про історію, мету, цілі, завдання Всесвітнього дня прибирання WORLD Cleanup Day, роботу Всеукраїнського молодіжного руху Let's do it, Ukraine, а також пройшли підготовку щодо основних моментів організації локальних днів прибирання з поправкою на карантинні обмеження,які відбудеться 19 вересня 2020 року з 10 ранку. Про це детальніше повідомимо пізніше.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Пропонуємо у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля", XVI Мандрівний міжнародний фестиваль авторського документального кіно про права людини Docudays UA. Запрошуємо Вас до перегляду 5 крутих документальних кінофільмів :

1) "Булер" (США, режисер Лі Гірш)- проблема булінгу, залучення всіх сторін навчального процесу до вирішення даної проблеми (99 хв обговорення)

2) "Навмисна смерть" (США, режисер Сью Вільямс) - залежність від смартфонів та гаджетів, їх вплив на довкілля та здоров'я (73 хв обговорення)

3) "Неспокій" (Велика Британія, США, режисерка Дженіфер Брі) - обговорення синдрому хронічної втоми (98 хв обговорення)

4) "Послухай" (Нідерланди, режисерка Астрід Бюссінк) - ситуації звернення до Дитячого телефону довіри (15хв обговорення, можлива ще настільна гра)

5)  "Гогодь Док" (Україна, режисерка Аліса Павловська) - про закулісне та щоденне життя театру, кризу творчості та фестиваль ГОГОЛЬFEST(66 хв обговорення).

Ці кінострічки надають можливість поміркувати над тим, як змінюється наше повсякдення, створюються нові способи комунікації з використанням цифрових технологій. Із появою можливостей вони відкривають для дослідження реальності та які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються в цифровій мережі.

Незабаром відбудуться публічні кінопокази - в актовій залі Ніжинського Будинку дітей та юнацтва 06.12 о 15:30 "Булер", в Ніжинському міському молодіжному центрі 08.12 о 16:00 "Неспокій", в Ніжинському БДЮ 12.12 о 16:30 "Гоголь Док", в Ніжинському БДЮ 13.12 о 15:30 "Навмисна смерть".Ніжинський міський молодіжний центр у співпраці з Освітнім домом з прав людини (м.Чернігів) чекаємо всіх бажаючих на кінопереглядах.

Відкриті до пропозицій. Контактна особа - Анжела Тимченко, директорка Ніжинського міського молодіжного центру (097-799-37-35)


 

З 7 травня 2019 року в Ніжині розпочав свою роботу Комунальний заклад Ніжинський міський молодіжний центр Ніжинської міської ради Чернігівської області, що знаходиться за адресою: м.Ніжин, вул.Яворського, 3.
Електронна адреса:nizhynyouthcenter@gmail.com


Директор – Тимченко Анжела Володимирівна (097 799 3735)

Заступник директора – Цюрток Світлана Сергіївна (068 583 4966)

Бухгалтер – Алєксєєнко Ірина Миколаївна

Фахівці з молодіжної роботи – Бутенко Світлана Василівна та Курило Роман Андрійович

Режим роботи закладу: 

Понеділок –п’ятниця – 8:00 – 21:00
Субота – неділя - 11:00 – 20:00

Метою діяльності закладу є сприяння:

-Соціалізації та самореалізації молоді;

-Інтелектуальному, моральному, духовному розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу;

-Національно-патріотичному вихованню молоді;-Популяризації здорового способу життя;

-Працевлаштуванню молоді та зайнятості у вільний час , молодіжному підприємництву;

-Забезпеченню громадянської освіти молоді та розвитку волонтерства;

-Підвищенню рівня мобільності молоді.