Новини

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня працівники Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали 11 прийомних та 2 патронатні сім’ї, де у злагоді та любові виховуються і зростають 26 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.Дівчаток-вихованок привітали м’якими іграшками від депутата Чернігівської обласної ради Наталії Копиці.Квіти та теплі привітання на адресу жінок – трудівниць, тих хто найбільше за все любить дітей, Мам з великої літери, які із власної волі взяли на себе дуже важливу і дуже відповідальну місію – огорнути своєю безмежною материнською любов’ю як рідних так і прийомних дітей.


Обмеження культурно-масових заходів в місті не завадило працівникам Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організувати привітання з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня за місцем проживання. Весняні квіти, щирі слова вдячності для них – ніжних, красивих, Справжніх – матерів і дружин, доньок воїнів, які, боронячи Україну, віддали своє життя за рідну землю, за майбутнє дітей, за мир та спокій у нашій державі.Ніжинським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з управлінням культури Ніжинської міської ради та за підтримки міського голови Анатолія Лінника 28 грудня були організовані новорічні ранки для дітей учасників АТО/ООС, дітей із сімей вимушено переміщених із зони АТО, дітей з функціональними обмеженнями та дітей, які потрапили у СЖО.Після святкової вистави усі діти отримали новорічні подарунки.
Майстерня Святого МиколаяПротягом двох днів 19 та 20 грудня у приміщенні художнього відділу Ніжинського краєзнавчого музею працювала майстерня Святого Миколая. Організатор святкових заходів, Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, запросив до участі в цікавій творчій діяльності дітей із сімей загиблих учасників АТО, прийомних сімей та сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.Діти із задоволенням взяли участь у майстер-класах, де мали можливість написати на папері пером свої сокровенні бажання, які потім скріплювались гарячим сургучем.Співробітники Ніжинського краєзнавчого музею поділилися з дітками історією про створення новорічних іграшок, яку вони слухали із великим задоволенням.А ще одним приємним сюрпризом став майстер-клас від працівників музею. Діти мали чудову нагоду власноруч зробити святкову прикрасу – новорічний віночок, який радо понесли додому, щоби прикрасити ними оселі та привітати рідних. Цікаво проведене дозвілля надовго запам’ятається дітям.

Привітання від Святого Миколая

19 грудня Святий Миколай разом із працівниками Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді привітав дітей найбільш соціально уразливих категорій із числа отримувачів соціальних послуг Центру.

Близько 40 хлопчиків і дівчаток були запрошені до кафе «Фієста», де на них чекали «солодкий стіл», цікава розважальна програма та подарунки.

Діти відчули теплу атмосферу свята, вони з радістю брали участь у розважальних конкурсах співали пісні, водили хороводи, розповідали вірші, бавилися із Святим Миколаєм, отримуючи заохочувальні призи.

На завершення Святий Миколай привітав учасників свята з наступаючими святами, побажав бути слухняними, робити добрі справи та подарував солодкі подарунки усім діткам.

Організувати змістовне дозвілля для маленьких ніжинців із ласощами, подарунками і святковим частуванням міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді допомогли благодійники – ФОП Вікторія Тесленко, Тамара Лега, Анна Пасулько, Лариса Безпала, Олена Пивовар, Сергій та Ірина Балакірєви та група «Ніжин молодий». Веселі конкурси підготували та провели з дітворою студенти волонтерської групи «Час для нас», яка діє при кафедрі соціальної педагогіки і соціальної роботи НДУ ім. М. Гоголя.

Відзначили учасників виставки «Повір у себе – і в тебе повірять інші»

19.12.2019 року в кафе «Автограф» Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді традиційно відзначив учасників виставки художніх робіт дітей та молоді з інвалідністю «Повір у себе – і в тебе повірять інші!», яка нині експонується в художньому відділі Ніжинського краєзнавчого музею.

Така виставка проводиться дев’ятнадцять років поспіль, і цього року на ній представлено роботи 82 учасників серед яких - вихованці та учні дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та інших навчальних закладів міста, Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Віра», а також підопічні Ніжинського дитячого будинку-інтернату».

Директор НМЦСССДМ Наталія Кучеровська вручила присутнім учасникам виставки грамоти за особисті досягнення в образотворчому й прикладному мистецтві, висловивши сподівання на розквіт нових юних талантів - маленьких зірочок, від яких запалюються нові великі зірки на творчому небосхилі нашого краю.

Завдяки благодійній підтримці депутата Ніжинської міської ради Володимира Мамедова, Сергія та Ірини Балакірєвих та групи «Ніжин Молодий», ФОП Тамари Леги, Анни Пасулько, Лариси Безпалої міському центру соціальних служб вдалося організувати для юних обдарувань справжнє свято – як годиться, із призами, подарунками, «солодким столом».

Цікаву розважальну програму з веселими конкурсамидля дітей організували та провели Ліга старшокласників м. Ніжина з керівником Анжелою Тимченко.


«Повір у себе – і в тебе повірять інші!»

03.12.2019 року в художньому відділі Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського відкрилася виставка художньої творчості дітей та молоді з інвалідністю «Повір у себе – і в тебе повірять інші!», яка традиційно присвячується Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Ніжинський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує такий захід 19 років поспіль. Про популярність даної виставки свідчить те, що з кожним роком зростає кількість її учасників. Цього року 82 особи з радістю надали свої роботи для представлення в експозиції музею. Як завжди, їхні роботи сповнені тепла, радості та потягу до краси, бажання передати найпотаємніші мрії своїх авторів і їхнє особливе бачення навколишнього світу.

У відкриті виставки взяли участь: заступник міського голови Алєкєєнко І.В., директор НМЦСССДМ Кучеровська Н.М., директор Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського Дудченко Г.М., заступник начальника управління освіти Пономаренко Н.О., представники навчальних закладів міста.

Особливістю цьогорічної виставки є те, що представлені роботи дітей виконані у понад 15-ти різноманітних техніках. Присутнім було представлено розмаїття дитячих робіт - експозиції різноманітних виробів, зроблених своїми руками: тут і живопис, і в'язані іграшки, вишивка бісером, квілінг та інше.

Також вперше цього року взяли участь наймолодші учасники - вихованці дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 21 «Калинонька» комбінованого типу.

Виставка «Повір у себе – і в тебе повірять інші!» діятиме до середини січня наступного року. Тож завітайте на неї і, милуючись її експонатами, плекайте у своєму серці людяність, милосердя, доброту та вчіться радіти кожній хвилині життя так, як це вміють робити люди з інвалідністю.

Щодо проведення обласного конкурсу«Благодійник року» імені меценатів ТарновськихНа виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05.03.2008р. №79 «Про проведення обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських», з метою поширення благодійницької діяльності та меценатства на Чернігівщині Чернігівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді просить надати заявки претендентів на участь встановленого зразка (додається) та інші матеріали із позначкою «Благодійник року – 2019» до 18 листопада 2019р.До заповненої заявки на участь у благодійному конкурсі в обов’язковому порядку додаються матеріали, які розкривають зміст благодійної діяльності претендента: фотографії, відеозаписи, копії публікацій у ЗМІ, мультимедійні презентації тощо. Переможців буде визначено оргкомітетом конкурсу до Дня благодійництва, який відзначається, відповідно до Указу Президента України від 13.12.2007 № 1220 «Про День благодійництва», щорічно у другу неділю грудня.При подачі заявок на конкурс просимо звернути увагу на громадські організації, волонтерів, підприємства та організації, які здійснюють допомогу Збройним Силам України, вимушеним переселенцям, а також членам сімей загиблих та поранених бійців АТО/ООС.
Конкурс проводиться щороку у семи номінаціях:«Благодійник року — всеукраїнська бізнес-структура»;«Благодійник року — регіональна бізнес-структура»;«Благодійник року — неприбуткова організація»;«Благодійник року — приватна особа» (передбачає визначення трьох переможців);«Благодійник року — благодійник-початківець»;«Благодійник року — представник малого бізнесу»;«Благодійник року — кращий волонтер».
У конкурсі можуть брати участь фізичні та юридичні особи, які надали одно- чи багаторазову благодійну допомогу для розв’язання суспільних проблем Чернігівської області. Претендентів на участь у конкурсі, за їхньою згодою, можуть висувати органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадські організації, благодійні фонди, заклади освіти, науки, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, будь-які особи, які отримали благодійну допомогу, а також самі благодійники.

14 жовтня 2019 року матері та дружини загиблих учасників АТО спільно з працівниками Ніжинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді поклали квіти на могили Ніжинських героїв, що віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність України. Організатори заходу вдячні депутату Ніжинської міської ради Олександру Шалаю за наданий транспорт для поїздки учасників заходу.

10.03.2020

Новорічні свята для маленьких ніжинців

Завантажити

10.03.2020

Благодійник року. Бланк заявки

Завантажити

10.03.2020

Майстерня Святого Миколая

Завантажити

10.03.2020

Відзначили учасників виставки "Повір у себе"

Завантажити

10.03.2020

Відвідали Народну скарбницю

Завантажити

10.03.2020

З любов’ю до рідного міста

Завантажити

10.03.2020

Нам уже 18!

Завантажити

10.03.2020

Ігри нескорених

Завантажити