Ніжин вшанує пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність

29 серпня – одна з найтрагічніших дат війни на Сході України, яка назавжди викарбувалася у пам’яті та новітній історії. 7 років тому в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі

Цього дня ми віддаємо шану захисникам, які боронили нашу Батьківщину, віддавали своє життя за її свободу та незалежність.

З метою гідного вшанування пам’яті полеглих захисників сьогодні приспущені Державні Прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій та інших спорудах.

Сьогодні, 29 серпня, в Ніжині пройшли урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Керівництво міста, громадськість та родини загиблих захисників України вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв та поклали квіти до пам'ятника "Борцям за незалежність" та до пам'ятного знаку "Героям небесної сотні" біля Всіхсвятської церкви.

Священнослужитель провів молебень за загиблими Героями АТО, ООС та Небесної Сотні, а також за Україну та за мир в нашій державі.  

Обов’язок кожного з нас – завжди пам’ятати про Героїв, котрі віддали життя, захищаючи Україну. Пам’ять про загиблих земляків завжди буде жити в наших серцях. Ми схиляємо голови перед подвигом захисників. Пам’ятаємо кожне ім’я і поділяємо біль від втрати з родинами та друзями полеглих воїнів. Адже Герої живі, поки жива пам’ять про них...

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю  


28.08.2021