Ніжинська громада зустрічала гостей - експертів з питань планування, проєктування та організації велосипедної інфраструктури від Bike City consulting

29 вересня у межах реалізації проекту Go Bike Chernihiv Ніжинська громада зустрічала гостей - експертів з питань планування, проєктування та організації велосипедної інфраструктури від Bike City consulting - Станіслава Клименка та Тимофія Нагорного, а також громадського діяча, представника Еко-місто Чернігів Сергія Безбородька.
Разом з робочою групою на чолі із першим заступником міського голови Федір Іванович Вовченко , експерти ознайомилися з організацією дорожнього руху в Ніжині та Кунашівці, проаналізували та обговорили проблемні аспекти питання та намітили базові засади майбутньої Концепції розвитку велоінфраструктури у Ніжинській ТГ , що буде розроблена вже до кінця поточного року.
Нагадаємо, що Ніжинська громада в результаті реалізації проекту отримає:
дослідження та стратегію розвитку велосипедного руху від експертів,
20 велосипедів,
нову станцію технічного обслуговування для покращення велоінфраструктури та
10 велопарковок.
Вже цієї суботи запрошуємо ніжинців долучитися до старту проекту, який відбудеться у форматі Фотовелоквесту . Тож долучайтеся до заходу, щоб отримати задоволення від осінньої велосипедної прогулянки та крутезні подарунки - 3 велосипеди для переможців та вело-аксесуари для всіх учасників!
30.09.2022