Прийнято рішення «Про заборону розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Ніжина на умовах договорів оренди землі»

Сьогодні, 26 лютого депутати ухвалили рішення «Про заборону розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Ніжина на умовах договорів оренди землі».

Попередньо дане рішення було розглянуто на комісії з погодження розміщення тимчасових споруд та засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі на об’єктах благоустрою.

Депутати ухвалили:

1. Заборонити розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Ніжина на умовах договорів оренди землі.

2. З моменту набуття чинності цим рішенням, розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Ніжина здійснюється виключно відповідно до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 року № 244 та Порядку здійснення роздрібної торгівлі через дрібнороздрібну торгівельну мережу шляхом використання автомагазинів, автокафе, автозаправок, автоцистерн, затвердженого рішенням Ніжинської міської ради від 18.08.2015 року №17-70/2015 (із змінами).

3. Після закінчення терміну дії договорів оренди землі суб’єкти господарювання, які орендують земельні ділянки, мають першочергове право на розміщення тимчасових споруд на тому ж самому місці відповідно до Порядку здійснення роздрібної торгівлі через дрібнороздрібну торговельну мережу шляхом використання автомагазинів, автокафе, авторозвозок, автоцистерн та врегулювання питання розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення, засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі для здійснення підприємницької діяльності та визначення обсягів пайової участі (внеску) замовників в утриманні об’єктів благоустрою м. Ніжина, затвердженого рішенням Ніжинської міської ради від 18.08.2015 року №17-70/2015 (зі змінами).

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, Ольга Гук

26.02.2021