Щотижнева оперативна нарада при міському голові

08 серпня міський голова Олександр Кодола провів щотижневу оперативну нараду.
Олександр Михайлович підвів підсумки роботи за минулий тиждень та поінформував про виклики, які постали перед місцевим самоврядуванням з початком збройної агресії рф.
Про стан оперативної обстановки та криміногенної ситуації повідомив представник Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Тарас Балабайко.
Керівники медичних установ прозвітували про стан захворюваності на ГРВІ та COVID-19.
Директор Ніжинської стоматологічної поліклініки повідомив, що в закладі встановили новий рентген-апарат. На це з місцевого бюджету виділено 150 тис.
За інформацією Ніжинського пологового будинку, за минулий тиждень у Ніжині народилося 15 немовлят: 5 хлопчиків і 10 дівчаток.
Начальник управління освіти Валентина Градобик повідомила, що активно ведеться робота для успішного початку нового навчального року 2023-2024.
Керівники комунальних підприємств прозвітували про роботу в сфері благоустрою.
Управлінням житлово-комунального господарства та будівництва на минулому тижні закінчено роботи по розмітці шляхової мережі міста. Одна з аварійний ділянок міста на перетині вулиць Шевченка-Об’їжджа облаштована світловідбиваючими елементами, що привертає увагу водіїв до руху пішоходів та сприятиме зниженню аварійності даної ділянки.
ТОВ «НіжинТеплоМережі» активно веде підготовку до нового опалювального сезону 2023-2024.
Детально переглянути повне відео наради від 08 серпня можна за посиланням https://fb.watch/mhGyp-l1cu/
08.08.2023