Відбулась позачергова 5 сесія Ніжинської міської ради

27 січня відбулося позачергове засідання 5 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Олександра Кодоли. У засіданні взяли участь 26 депутатів, депутатка Чернігівської обласної ради Ірина Грозенко, заступники міського голови, керівники галузевих служб та відділів.

Одним із питань порядку денного було обговорення та ухвалення проєкту звернення Ніжинської міської ради до центральних органів влади України щодо необхідності зниження тарифів на комунальні послуги. Від депутатів надійшли пропозиції, які були включені у текст звернення.

Міський голова Олександр Кодола наголосив на важливості ухвалення даного звернення та зауважив, що Урядом прийнято рішення про затвердження тарифу на рівні 6,99 грн. за кубометр до кінця опалювального сезону. А метою направлення звернення від Ніжинської міської влади – це спрацювати на випередження, щоб захистити людей на майбутнє.

Важливим питанням для громади стало прийняття рішення «Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Ніжинської територіальної громади, в особі Ніжинської міської ради Чернігівської області, майнового комплексу комунальної власності Чернігівської області, що перебуває в оперативному управлінні Комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний медичний центр соціальнозначущих та небезпечних хвороб» Чернігівської обласної ради, що розташований за адресою: Чернігівська область, місто Ніжин, вулиця Козача, будинок 80 (група інвентарних об’єктів колишнього Ніжинського протитуберкульозного амбулаторно-поліклінічного відділення)».

Очільник міста зауважив, що Чернігівська обласна рада ще в 2020 році своїм рішенням Ніжинській міській раді у комунальну власність майновий комплекс Комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний медичний центр соціальнозначущих та небезпечних хвороб», але до цього часу не було прийнято міською радою. Міський голова Олександр Кодола наголосив, що прийняття даного рішення дає змогу ефективно використовувати комунальне майно, яке розміщене на території Ніжинської громади. Одним із варіантів розглядається можливість переведення в дане приміщення швидку медичну допомогу.

Рішення одноголосно підтримані.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, Ольга Гук

27.01.2021