Відбувся круглий стіл при міському голові з питання надання дозволу на проїзд великовантажного транспорту по дорогам Ніжина

18 березня міський голова Олександр Кодола провів «круглий стіл» з керівниками підприємств, фермерських господарств та перевізників, які звернулися до міської влади та нацполіції з питанням щодо руху по Ніжину вантажних транспортних засобів. Участь у обговоренні взяли представники Ніжинського відділу поліції зі своїм керівником Володимиром Духном, перший заступник міського голови Федір Вовченко, керівник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко та начальник відділу економіки та інвестиційної діяльності Тетяна Гавриш.

"На разі дорожнє покриття Ніжина не зовсім в задовільному стані. Для відновлення доріг у міста замало можливостей через дефіцитний бюджет. Задля збереження інфраструктури міста, 21 січня 2021 року, виконавчий комітет Ніжинської міської ради прийняв рішення «Про заборону руху вантажних транспортних засобів, маса яких перевищує 12 тонн по м. Ніжину». Але в місті є підприємства, яким необхідно, щоб до них доїжджав такий транспорт. Тож потрібно вирішувати дане питання та шукати компроміси для подальшої співпраці", - зазначив Олександр Михайлович.

Присутні висловили свої думки та обговорили можливі варіанти вирішення даного питання. Зупинилися на варіанті щодо укладання соціальних угод, сплати до міського бюджету визначених коштів за рух багатовантажного транспорту по вулицям міста, розробки спільного маршруту. Олександр Кодола надав доручення управлінню житлово-комунального господарства та будівництва, відділу відділу економіки та інвестиційної діяльності, відділу юридично-кадрового забезпечення напрацювати чіткий механізм щодо укладання соціальних угод з прописаними умовами, формулу обрахунку сплати за рух даного транспорту та визначити спеціальний окремий маршрут.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, Катерина Симоненко

18.03.2021