Відбувся традиційний щорічний кубок з паркового волейболу серед чоловічих команд

24 липня 2016 року на волейбольному майданчику ресторану «Хутір Рибацький» відбувся традиційний щорічний кубок з паркового волейболу серед чоловічих команд, присвячений 25-річниці Дня Незалежності України, за підтримки генерального спонсору - ресторану «Хутір Рибацький», ТМ «Пан Бровар».

В змаганнях взяли участь 8 команд, а саме команди м. Ніжина, Конотопа, Прилук, Ромнів.

Турнір тривав увесь день, не дивлячись на прохолодну та дощову погоду команди боролися за перемогу.

Отже, почесне 4 місце посіла команда команда «ТЕМП-2» м. Ніжин, бронзові нагороди здобула команда м. Конотоп «Бон Апетіт», срібними призерами стали представники НСК«ТЕМП», а перемогу святкували переможці минулого турніру команда з м. Прилук.

Переможці та призери були нагородженні грамотами та медалями відділу з питань фізичної культури та спорту, також переможці отримали від генерального спонсора ресторану «Хутір Рибацький» грошовий сертифікат на 1000 грн., сертифікат на 500 грн. отримала команда що здобула срібні нагороди, сертифікат на відвідування лазні отримала команда з четвертої сходинки, за волю до перемоги, оскільки вони зіграли максимум партій та зустрічей у турнірі.

Всі призери також були нагороджені смачними напоями від торгової марки магазину живих напоїв «Пан Бровар».