Бібліотекарів Ніжина привітали з професійним святом

Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня. Сьогодні в міськраді зібрали працівників галузі, аби привітати з професійним днем та надихнути на нові звершення.

Від імені міського голови Олександра Кодоли привітав працівників книгозбірень Ніжина з Всеукраїнським днем бібліотек перший заступник міського голови Федір Вовченко та відзначив важливість роботи бібліотекаря, переваги друкованих книжок над сучасними ґаджетами. Федір Іванович побажав ніжинським бібліотекарям творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя та подальших успіхів у благородній просвітницькій справі. До привітань приєдналися заступники міського голови Сергій Смага та Ірина Грозенко.

З нагоди свята колективам Ніжинської міської центральної бібліотеки імені Миколи Гоголя та бібліотекам-філіалам Ніжинської міської централізованої бібліотечної системи оголосили Подяки міського голови за високий професіоналізм, наполегливу творчу працю та активну просвітницьку діяльність.

Для винуватців свята лунали українські пісні у виконанні ніжинських артистів: Анатолія Поташова, Олександра Савича та Юлії Білинської.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

30.09.2021