Міський голова Олександр Кодола провів щотижневу оперативну нараду

12 липня міський голова Олександр Кодола провів щотижневу оперативну нараду з керівниками відділів та управлінь.
На початку наради міський голова Олександр Кодола повідомив, що на попередньому тижні провів зустріч з керівництвом Укрзалізниці щодо пільгового перевезення громадян та додаткового електропотяга через станцію Ніжин до столиці. Орієнтовно сучасний, нового зразку електропотяг почне курсувати через Ніжин в години пік найближчим часом.
Керівники прозвітували про виконану роботу за попередній тиждень та окреслили плани на поточний.
Начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко поінформував, що укладено договори на проведення реконструкції вул.Гоголя та встановлення фонтану на центральній площі міста.
Реконструкція вулиці Гоголя проектом передбачена на два роки. В 2021 році виділено 11 млн.грн., а на 2022 рік- заплановано 9 млн.грн. згідно з проектом. «Але якщо буде фінансування, то повна реконструкція може завершитися в поточному році», - зауважив начальник управління. А фонтан повинні встановити протягом 2,5 місяців цього року.
Керівники медичних установ прозвітували, що захворюваність на COVID-19 зменшилася. Генеральний директор Ніжинської міської лікарні Олександр Костирко поінформував, що на разі по напрямку COVID у міській лікарні перебуває 5 пацієнтів, 1 людина з пневмонією. А також на стаціонарі перебуває 9 пацієнтів з діагнозом пневмонія нековідного генезу.
На амбулаторному лікуванні – 10 ніжинців, контактних осіб – 16.
Триває період щеплення від коронавірусної хвороби. Мобільною бригадою активно продовжується робота з вакцинації та ревакцинації населення Ніжина. Протягом минулого тижня проведено: 364 щеплень монодозною вакциною CoronaVac, за вихідні у Центрі Вакцинації провакциновано 61 особу, з них 1 ревакциновано. Центр працює за адресою: м. Ніжин, вул. Батюка, 5, приміщення Ніжинської райдержадміністрації, перший поверх, мала зала.

Минулого тижня, за період з 05 липня по 11 липня у Ніжинському пологовому будинку з’явилася на світ 21 дитина. Серед новонароджених – 10 хлопчиків та 11 дівчаток.  

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

12.07.2021