Нові досягнення юних ніжинців

Математика — один із найскладніших предметів природничо-математичного циклу, але не для випускників математичного класу Ніжинського міського ліцею при НДУ імені Миколи Гоголя.

Про це вже не в перший раз говорять результати юних дослідників. Протягом останніх років випускники математичного класу ліцею стають переможцями ІV (фінального) етапу Малої академії наук. Це Халимон Тарас (2014 р.), Коткова Ангеліна (2015 р.), Овчинников Владислав (2016 р.).Так і у цьому році, начебто продовжуючи гарну традицію, Платонов Денис здобув диплом ІІІ ступеня на ІV Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук, який відбувався у Києві з 25 по 27 березня 2017 року. І хоча згадані учні захищали свої роботи у різних секціях і відділеннях під керівництвом різних викладачів, проте всі вони пройшли досить складне випробування — написання контрольної роботи з математики.

Саме результати цієї роботи, а вони у кожного з них досить високі, і стали першим, відправним, пунктом для отримання довгоочікуваної перемоги.

Бажаємо Платонову Денису подальших перемог і здійснення мрій.

Тетяна Овчинникова,

вчитель математики Ніжинського ліцею

31.03.2017