Завершився дитячий Всеукраїнський турнір з футболу

З 27 по 29 серпня за сприянням Ніжинської міської ради, голови міської федерації футболу, депутата міської ради VII скликання Володимира Мамедова, підприємців, готеля «Ніжин» відбувся традиційний дитячий Всеукраїнський турнір з футболу серед юнаків 2005 року народження.

На заході були присутні міський голова Анатолій Лінник, секретар міської ради Валерій Салогуб, заступник міського голови Сергій Дзюба, депутат обласної ради Сергій Охонько, депутати міської ради, вболівальники.

У турнірі взяли участь 110 гравців із 10 команд. У 25 матчах було забито 51 гол – у кожній команді визначено найкращих гравців турніру .

На завершення чемпіонату відбулася гра за 1 місце між командами ДЮСШ Конотопа і ДЮСШ Ніжина, яка закінчилася перемогою команди ДЮСШ Ніжина з результатом 0:1.

За підсумками чемпіонату відбулося нагородження команд, кращих гравців та тренерів: золотий комплект нагород завоювала команда ДЮСШ Ніжина, срібний – ДЮСШ Конотопа.

Командам, які посіли I, II, III місця, та кращим гравцям міський голова Анатолій Лінник і депутат Чернігівської обласної ради Сергій Охонько вручили кубки, грамоти, медалі. Також всі команди, які брали участь у чемпіонаті, отримали солодкі подарунки від голови міської федерації футболу Володимира Мамедова.

Анатолій Валерійович привітав присутніх із завершенням чемпіонату, побажав юним футболістам здоров’я, наснаги, спортивної злості у прагненні до перемог.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю

30.08.2017